Prijava

Pitaj nekog carinika; pazi da ti ne naplati čak i odgovor na to pitanje.

Pitaću baš sutra xD

U poslednje vreme smarači o predsedničkim izborima u Americi.

Kritičari nepravilnog korištenja gramatike na Fejsbuku.

Ženske koje su se porodile i smaraju druge sa svojim djetetom, dojenjem, vakcinama, i ostalim glupostima. Jebo te ba dan, k'o da si samo ti rodila dijete.

A da ne govorim kad počnu međusobno sa onim da im bog nije mogao ništa bolje podarit od djeteta, i da njihov život ima sad smisla. Jebem ti takve mozgove.

Imaš nepristojnu ponudu u pvtu

Престара је она за тебе расни

Kako kompleksi šibaju po ušima ovu bosanku loool

Ajde da ne trujem druge teme da izlozim sve sto mi je na dusi
Prvo da pocnem sa dnevnjakom kad je neko vec spomenuo na kosmopoliza na tv vojvodina sam gledao pre jedno 3 dana mada ce ovo biti vise podeli sa vukajlijasima ali nema veze kad je koristan post na tv vojvodina ona emisija sa onim debelim sa naocarima malo peskast dok prica i bio je neki reziser gost i spisateljica od 60 godina i posle toga insert se pusta i neke glave zorana pavic taj reziser i jedna glumica dobra pevaju ostala si bomba i sada i onda na matricu dalibombe iz manelea. Sve sto sam hteo kazem je u sustini da je cela vojvodina prepuna odvratnih studenata ali polako sve ce vam biti jasno u nastavku posta ako svega se lepo setim i napisem. Cak je i novi sad proglasen za omladinsku prestonicu evrope pa jebem vam majku eto to je upravo ono sto sam pricao i imao misljenje pre najmanje godinu dana i tv vojvodina mi se gadi i ceo novi sad i ta atmosfera ispunjena celom oblasti altruisti studenti, povrata iz grada na selo, ljudi su zanoravili prave grednosti, cist vazduh, drzavne subvencije, mangulice, cvecarsrvo, tesko je na pocetku, zecevi paprike plantaze mala i srednja preduzeca pozitivna energija i mladost. Ja sam zavrsila fakultet ali sam se vratila na selo da odgajam kunice i sadim kupus, ljudi imaju neke stereotipe ali sada kada sam uspela, posle par godina, svi mi daju podrsku. Ljudi u gradu su tako sludjeni i tmurni. Ne znam kako sam do sad izdrzala ljudi su govna kerovi su bolji ja sam student volim kad sam osamljen ne plasim se ljdui, ja dobro poznajem ljude. Zatim ceo koncept te tv vojvodine postao je neko poluamatersko, omladinsko, kratkometrazno radjenje u pozitivnoj atmosferi i stimulativnoj okolini, nama danas trrbaju proaktivne osobe to nam treba. Rad u magacinu dnevncia 1200 za nezaposlena lica 1700 za studente stan u centru 150e primam samo studente. Sto studente ako oces sigurnu podlogu za isplatu onda valjda trazis nekog ko je zaposlen? Jadni studenti treba im uskociti u pomoc mice se ceo dan i nemaju para treba pomoci i blizancima u skoli kad bolje razmislim nmvz ko je prebijena sirotinja, ko se vodi tim rezonom, treba bracu izmiriti oni su siromasni. To se uvek radi u srednjoj kada treba da se ide na letovanja i uooste u svim drugim situacijama. Studenti lagano mogu 6 sati da rade i 8 da uce ostaje im 10 sati za spavanje. Sigurno za studente kao sto su oni postoji poslodavav koji je rad da ih ubaci u medjusmenu u kaficu,odlican pocetak. Sledece sto mi svi normalni vidimo ,sto kaze olanik sto manje pricam sa nekim vise ga kapiram mislim vise razimem nekad iz nepricanja o nekim stvarima nego o proseravanju o nekim stvarima, je ta lazna dostojanstvenost studenata a pogotovo suboticana koja se u stvari javlja kao menjanje oblika straha, svi likovi koji budu jadni u skoli na fakultetu i posle njega budu onako kul ljudi ili dostojanstveni, kao da imaju decu, pa ne smeju. Kao sta si ti neozbiljan, pa vidis da nisi zavrsio fakultet glupne zato se i ponasas tako ja sam pametniji sad jer se sa istom pamecu iz srednje ponasam kao odrasli a inace sam potpuno isti. Sada se smejem mnogo boljim forama, i uvazavam tudja misljenja, ne upadam u rec nisam seljak, svacija rec vredi slusanja. Oni novosadjani ja sam ubedjen da svi citaju vukajliju kunem vam se i kada opsujete nekog u komentarima na postere znajte da je to devojka od 20,22 godine iz ns. Odakle im dalibomba iz manelea i jos sto stvari jel to sve iz dnevnjaka? Kurac,citaju svi ovo i vise mi je pun kurac gosinu dana postovanjan lol brate,ko da vidi, 10 nas ovde ostalo,,,vukajlija?lol da se ugasi nikog kirac ne bi boleo kako da ne pa gde bi svi mi otisli na krstaricu, da nas se zgrozavaju samo na jednu psovku i kritiku upucenu novaku? Zivo sranje bi bilo da se ugasi realno, jeste da ima fejs i to sve ali ovako je najbolje jedino ako bi neko napravio novi sajta pa da se svi premestimo tamo. Ova atmosfera se dosta dugo gradi i sada kada je u zenitu dunuti da sve karte popadaju bilo bi jezivo, pogledajte komentare i bohora i pseta od pre 2,3,4 godine, ni oni nisu mogli reci odma sve sta imaju na raspolaganju sve jenenko ustrucavanje bilo, dok su vladale definicije i komentatori, sve nesto preko sto maski i lazno.zato nemojte da kenjate vise.gadim se jedino nezdravih rezona stvarno ne mogu vise izdrzati ove krive drine u zivotu da gledam pa jos i ovde na.internetu i tv i svuda uopste. Jebem ti novi sad i studente ebem vam majku, jedna ljuta glava da dune cela bi vam se ta kula od karata srusila.

Jednostavnihe od ovoga nisam mogao mislim da je sad svaki retard shvatio sta sam napisao

To što brišu rasistički kantri s Jućuba.
A skroz je keči.
https://youtu.be/8pNelfC6QT8

@просечни
Добар хејт, 8,4/10. Можда би био чак и 9/10 да си поштовао правописна правила. Умањио си свој даун-рејтинг за 3,5%. o/

A da ne govorim kad počnu međusobno sa onim da im bog nije mogao ništa bolje podarit od djeteta, i da njihov život ima sad smisla. Jebem ti takve mozgove.

koliko mi se samo sere od ovakvih osoba kao sto je ova kolegica, to je nesto strasno. Otac sam dvoje male dece i znam. Ti ne mozes da pricas o tome dok sama ne iskusis roditeljstvo i sta to znaci. Ja sam ostao bez posla dve hiljade desete, zena ima problema sa stitnom zlezdom pa je stalno na bolovanju tako da samo ja unosim pare u kucu i nasi ako nam pomognu nesto malo, i ne mogu da kazem da je lako. Ali kada dodjem kuci u 23:00h i kad mi cerka donese supu i kaze tata evo, pa mislim da bih tad mogao da poletim

ahahahaha pa obožavam ovog izijema

sad baš rekoh da ti kažem

hahahahaha prekul trol