Prijava

Los ugao,pitanje dal je pretekao

Nervira me kad poslodavac pita: koji je minimum plate za koju biste radili?
Najbolje da cu reci

ZA JEDAN SENDIČ AHAHAHAHAHHHA

Za jednu nooooć kraj mene

Mamu vam jebem matoru bezobraznu 90% matoraca u zgradi kad im se javim dobar dan dobro vece cute gledaju pravo olosi jebeni a ja sam budala sto sam kulturan uopste djubrad matora, mladi se kulturno javljaju uvek i posle kazu danasnja omladina, pa matorci su 5 puta bezobrazniji i po autobusima i po pickama materinama

Pa to su ti stranacke kolege xd

Mene je isto ovo nerviralo ko arminga kad sam imao 16-17 godina i onda sam poceo da pamtim ko mi se javi a ko ne i cim mi se neko jednom ne javi ne javljam mu se vise cao

хахаха папе зато их и трпим види цирилица јбт

ма не памтим их јбг сви су исти смезурава говна тацно се нецу никоме ни јавлјати

meni se generalno sa poštovanjem obraćaju, kako stariji sa smeškom, tako mladđi, deca mi drže vrata čak dok izlazim i sa poštovanjem dobar dan kažu ja im u zamenu uplatim tiket nekad jer su daleko maloletniji od dozvoljenog za ulazak.

Boxore sajt koči otvaraj buđelar i popravi servere cicijašu

Kolko je dobar ovaj armin
A inace to se zove autoritet kad ti ljudi uvek uzvrate rec na rec. Moras biti rukovodeci ili da si proklet dosta da si sin od miskovica npr da imas dosta para i da si bezobrazan onda ti se svi onako smeju i kad se bahato ophodis prema njima jos vise dobri i nasmejani budu moras dosta da budes proklet za to
A ti aleksandre ti si najobicnija pickica koja sa 17 godina se nije javljala komsijama koje se njemu nisu javljale umesto da se izboris to je kao ono kad dignes ruku a prodje autobus i onda ti psujes majku majstoru kao ovo ce ga nauciti pameti, uzvratio sam, dosta od mene

Bomb ja mislio mene jebe net haha.

ne uplatis maloletnicima tiket nego im uplatis pljeskavicu i doneses xdd

Šta je pederastije, selfi ili selfi u ogledalu?

Haha bombas sta bi sa onim "ne idem u kladionicu tamo idu samo klosari i cigani ja igram online, pare od milionskih dobitaka odma na tekuci, nisam usao u kladionicu godinama, inace ja sam bio rukovodeci u fidziju", ili ne ides u kladionicu nikad, sem kad klincima ides da uplatis tikete i doneses dopunu

Javljaš se ljudima koje poznaješ kad ih vidiš, u čemu je problem. To dal će te oni ispaliti ili ne više govori o njima. E sad ako te neko baš baš kulira ne moraš mu se nikad više obratiti i toe to, umesto što pišeš na temi vukajlije kako te matori penzosi kuliraju, a verovatno te ni ne konstantuju jer su gluvi.

Meni recimo nije jasno da ne poznaješ apsolutno sve ljude u svojoj zgradi makar toliko da zaslužuju da im kažeš dobar dan

Ja cak nekad govorim dobar dan i random ljudima na ulici ako mi se ucini da su usamljeni.

Meni recimo nije jasno da ne poznaješ apsolutno sve ljude u svojoj zgradi makar toliko da zaslužuju da im kažeš dobar dan

Meni ovo isto nije jasno... Sa 17 sam ziveo 4-5 meseci u zgradi i javljao se bukvalno svima iz te zgrade i kad vidim da neko ulazi izlazi u zgradu u lift itd uvek kazem dobar dan 85 posto ljudi me gleda ko budalu. Sad imam stan tamo sam par dana nedeljno ista prica, nejasno mi totalno.

A ispisao sam ovde vec pola ljudi iz komsiluka ovde kod kuce isto se tako ponasalo pa sam prestao da se javljam onima koji mi se ne jave mrs bre u kurac stoko pogana

Радјард Куплунг
Meni recimo nije jasno da ne poznaješ apsolutno sve ljude u svojoj zgradi makar toliko da zaslužuju da im kažeš dobar dan

Pa pre ću se javiti nekome koga ne znam u zgradi nego nekome za koga znam da je govno. Radim isto sto i Ps. Prestao sam da se javljam onima koji sam izvalio da neće da se jave.