Prijava

Inače Stevčo ako čitaš ovo znaj da te podržavam potpuno i da je ovo samo for the sketč sake

Kad hoću da izvadim viljušku iz ladice a uzmem kašiku
Mrzi me da saginjem glavu da vidim šta uzimam

pojma nemam sto to ljudi ne drze obrnuto.
ni ja ne drzim.nikad mi nije palo na pamet

ne mogu da provalim o kakvoj ladici tačno pričate i kako to ne vidite šta vadite

Pa ladica obicna i ako ne otvoris do kraja vidis samo drske ali ne i gornji deo pa ne mozes da znas sta je viljuska a sta kasika.

Zašto Kinezi ovo prave kad oni jedu samo onim njihovim štapićima

da ga prodaju nekinezima, vjerovatno ne znaju cemu sluzi vecina stvari koje prave.

Od sad zamisljam svakog kineza na ovoj planeti kao poslovnog coveka kojem radnici objasnjavaju sve o robi koju valja a kinez nema ni pojma sta je to ali je jedini covek u mestu koji to moze da proda a ovaj radnik cupa zivce, sve zna bolje nego gazda a opet ne moze da napravi nista.

Npr neki kinez izumi bezicne slusalice a ovaj veci kinez realizuje ideju i da mu 2% od profita od prodaje

Nesto kao dule pacov iz vratice se rode. Glavni distributer bilo cega iako ne zna nista vise od bilo koga na planeti ali ko god zeli da nesto proda mora prvo njemu da se obrati jer on drzi monopol i vise se isplati njemu nesto prodati nego samostalno nesto pokusavati. Davno sam gledao rode pa se ne secam, mozda i nije bas tako.

hahah

Zamišljam kako kinez mravojed objašnjava kinezu gazdi šta je to viljuška i ovaj kao odmahuje rukom i viče "zajebi"

Pa po pravilu se viljuške u ladici drže u sredini.

Kao što malinar zna 10 puta više o malini od hladnjačara ali ovaj uzima 10 puta više para

Kad smo kod malina ova moja degenka seljancura me iznervirala mamu joj jebem spava do 9 sati onda saceka tamo oko 11 da sunce uprzi dobro pa kao ide da bere maline u majici na bretele a ustvari ide da pocrni seljancura
sinoc dosla izgorela po ramenima kad se nisam ispovracao kad sam video to izgleda kao guba neka rekao sam joj da ce dobiti rakcinu koze od toga mamu joj jebem spermljivu glupu

kalemegdan

-ajde da obujemo ove djak sport patike i ajmo malo na kalemegdan

-Ja ti nisam ovako za kafiće i klubove, više volim da se prošetam po Kalemegdanu i to.

Вала смучио ми се Калемегден прошле године док сам гледао мале америчке чамуге које скачу по клупама и Италијане који надувани пишају у жбуње. Странци су успели више да усеру Калемегдан од дођоша.

Али кад чујем да Београђани у покушају користе израз Калиш...
http://www.dnevno.rs/images/news/2015/03/31/4122-zeljko-obradovic-580x326.jpg
_______________________________________________
- Кафићи у Страхињића бана? Ма тамо иду само љомбери! Идемо лепо до Калиша, тамо су најбоље рибе, све су природне и нормалне девојке, нису исфолиране.

(мало касније та иста двојица на... Калишу)

- Ћао, ћао, девојке!
- Ћао!
- Мислим оно, да ли сте за једну лагану шетњицу по Калишу са нама?
- Не, хвала. Чекамо другарицу. Идемо у Страхињића бана, знаш каквих екстра места има. Је л' излазиш тамо?