Prijava

Kako mozes izlazak i blejanje u kaficu kad odes na pice jebeno racunati isto

Haha pseto to i o statusima na fb

Не знам. Ја не водим евиденцију изазака и блејања.

Мада код сиротиње је и позив на блеју - излазак.

- Е, могли бисмо да изађемо негде вечерас. Ајмо до Калиша да мало изблејимо, а?

Или:

- Е, брате, спреми се, вечерас излазимо. У КСТ-у свира неки Хаустор Трибјут Бенд из Јабучког Рита, 100 динара улаз, уз индекс бесплатно. Тебрааа, биће лудилоооо!

Fendere ja kad bi negde blejao sa tobom ja bi te terao samo sa pricas o beogradu i devojkama iz unutrasnjosti krsta mi xd

Јес', мало сутра. Причали би о политици. Лолололо

Nema teorije, jos kad te podbodem malo razvezao bi ti se jezik mislim da bi pisao od smeha ja

Nema teorije, jos kad te podbodem malo razvezao bi ti se jezik mislim da bi pisao od smeha ja

А-а! Ц!

Nije dzabe ni sa 4 indeksa fendere, samokazem.

Je l ono bese solidno dobar put cuprija - paracin? To je jedino sto znam o cupriji xD

Za devojke iz cuprije najbolji je put cuprija-beograd xd

Je l ono bese solidno dobar put cuprija - paracin?

Па има 6-7 км. Као нпр. од Сава Центра до Вука.

Taj put je bio agonija do pre 5, 6 godina. Ne znam sad

Сад је сређен због Вучићеве индустријске зоне.

bio ja na vracaru u nekom kaficu i kaze mi jedna studentkinja sa kojom sam sedeo:gle eno ga daco natin bivsi.ovde izlaze sve poznati ljudi.stvarno sam bio fasciniran.posle smo se setali a ja sam gledao dal mi ide neko od poznatih licnosti u susret pa da mu se kulturno javim

Znam da ima malo, tako manje od desetak km, al to uopste nije bitno sto znam to xd

Za devojke iz cuprije najbolji je put cuprija-beograd xd

Hahaha

ne moze da se promeni avatar popravite to

Za devojke iz cuprije najbolji je put cuprija-beograd xd

"Ћупричанке су на правом путу!"

(А. Вучић)

Седи предвече на Калемгдану или на Петроварадину и слушај разговоре клинаца и млађих људи. Неће ти деловати ово као приче из паралелног универзума.

ako pod Petrovaradin mislis na tvrdjavu, a predpostavljam da da, nema sanse da ces cuti ikakve price ni mladih ni starih...iako je tvrdjava u pezosu jedno 12 puta veca od kalemegdana nikad nije bila mesto okupljanja ko kalis niti tamo odlazi da bleji masa iz grada....eventualno mi odatle poblejimo nekad, i to po nekim stekovima nasim zabacenim, i eventualno bosanke neke sto tek dodju u grad pa bas tako pretpostavljaju kao i ti da je to mesto gde inace mogu da sretnu dve tri milijarde novosadjana

ali ono da sednes na klupu na sat ili tako negde sigurno neces cuti nikakve price lol

kad mi neko nameće post
ajde bre teraj se u kurac

PROČITAJ OVAJ POST, MAKARONAC, PROČITAJ, VIDI OVO BATKE, EJ, VIDI POST BRT

0.77 seltika xd