Prijava

Ljudi koji kupe neki Samsung Galaxy S8 na rate i onda ga ne nose kad rade nesto da ga ne bi izgubili/razbili.

mene nerviraju osobe koje nemaju Samsung Galaxy s8 Plus, mislim šta koji k, sirotinja je to za mene, niti se družim s takvima
Pošalje mi drugar pre neki dan kao hvali se, vidi kupio sam Samsung J5 tako nešto, nešto siroto za 200 eura, ja samo uslikam moju osmicu, hoću da ga spustim na zemlju

Ljudi koji se zaposle na sranje poslove tipa bandazer u fabrici auto delova posao koji i majmuni mogu da rade i onda cim je neko okupljanje to im je jedina tema. Kolege, norme, uslovi...

Koriste i reci neke kao rodbina iz nemacke kad vam dodje pa kao ne moze da se seti kako se na srpskom kaze. Lajn fider, suplajer, dzamper...

Sta je bandazer u fabrici auto delova? Lepi hanzaplast kad se kuglicni lezaj posece? :'(

Ne. Dobije snop kablova i bandazira. Ima normu odbrojava mu sekunde.

"ma super je posao samo ko nece da radi uvek ce imati neke zamerke"

Nervira me sto je vukajlija mrtva nekoliko dana

Aj ne mogu reći da me baš nervira, ali me iritira pomalo ono kad lik umesto Mančester Junajted kaže crveni đavoli, umesto Sparsi kaže mamuze, crna (edit: stara) dama umesto Juventus, ratnici, tobdžije itd. Baš zvuči neprirodno onako, izigrava nekog sportskog novinara, šta li

Slično, iritira me kad nekome namerno menjaju ime kao da ispadne neki fazon, tipa Zapad Pavlović, ili kad namerno pogreše u pravopisu i to još naglase sa velikim slovom, npr. pobediJo, mislim koja je poenta toga uopšte

pa labudoviii, paaa tobdzijeee

ko bre kaze crna dama za juve?

možda nisam ja ko apolon lep

pogreši čovek

+mnogo ovo za pravopis...kao sad cu da skecujem da kazem avijon ali moram da naglasim da ja u stvari znam da se kaze avion da neko ne pomisl da ne znam pu pu daleko bilo

Nivo samopouzdanja 12%
Nivo joj sta ce reci svet 99%

Jel to nesto na racun negujmoa

Ako mene pitas onda nije nemam fb i ne pratim te grupe

Nerviraju me ljudi koji prilikom dopisivanja poštuju pravopis tipa tačke zareza, veliko slovo blabla, ajde ok gramatika i to, ali da uvek zarez upitnik uzvičnik koliko to smara, kao oni pišu nešto važno i bitno mrš takvi ljudi od mene ubijo bih vas

Глуп си неописиво, знаш?

Kad neko na pitanje gde ces za ng/uranak/random_kurac odgovori POD JORGAN PLANINU xD

Ili na pitanje sta ima odgovori evo nista kuca poso poso kuca xDDDxdDxD

MARS MAJKU VAM JEBEM SLEPACKO SELJACKU

Kad neko napiše preglup post na temi "šta te nervira"

Citam negde nesto o astralnoj projekciji, pa paralizi sna i lucidnim snovima. Narod poceo da se tripuje da je duhovno uzvisen pa poceo da daje imena najobicnijim stvarima dok spavas.

1) Lucidni snovi, biras kuda ces da ides i sta da radis u snu

Druye pa naravno da biram, jok ti ces da mi biras. Sere mi se od ljudi sto sanjaju neki predmet ili osobu ili nesto tako samo kao videli su to i to je ceo san. Ja sanjam kako ustajem iz kreveta palim auto vozim dva kilometra i imam udes, sanjam kako se vracam iz osnovne skole kuci sanjam svaki metar puta, sanjam kako jebem (pre dok nisam cesto jebao) kako guram i vadim kako svrsavam odlazim kuci i kako zovem kuma da mu se pohvalim, znaci sanjam sve kao kad sam budan... verovatno i 50% ljudi isto tako i sad oni prave od toga neku spiritualnost itd

2) paraliza sna
Sanjao sam jednom (bio je lucidan san tj za mene san kao i svaki drugi) nesto da letim na nekoj metli sa jelenom karleusom kroz svoje dvoriste bezimo od nekog malog goblina tako necega i slecem metlom u sobu kroz prozor lezem na krevet medjutim taj goblin me nadje i skoci mi na grudi ja polubudan znam da sanjam ali vidim ga i dalje i ne mogu da se pomerim i tako me on neko vreme grebao i ja se probudio posle

3) astralna projekcija
Kaze kad zaspivas pa osetis kako ti se dusa odvaja od tela metar dva u vis. Pa alo degencine ja imam tu vasu projekciju svako vece kad legnem u krevet, smatrao sam da je to prirodna stvar da ti se tako pricinjava pred san, kako bi drugacije zaspao???

Ja sam obican cojek seljak, vucem djubar cijeli dan poslije lezem spavat imam astralne projekcije, pusite ga spiritualci.

Ignorisite samo ovaj post

kako da ga ignorisem druze kad je ovoliko debilan

stvarno moram da napisem da je debilan do jaja