Prijava

E, mislim da malo jedemo govna što se tiče tih ženskih prava. Čak mislim da smo privilegovane što se tiče mnogo toga (radi AKO hoćeš ili AKO moraš, dok muško mora pa da mu jebeš mater, kao i to što reče Petar Pan - muško plaća). Jedino što me lično nervira je to što se žensko vezuje za plitkoumnost, žiljavost, nenormalnost po pitanju kupovine, k'o da sve svršavamo kad vidimo cipele u izlogu itd. Mrzim štikle, mrzim roze, mrzim slatka ženska zanimanja i slatke školice za devojčice, mrzim patetiku, ali to su samo moje boleštine. Pravda za muška prava i žene koje dave ženskim pravima!

Владимире, управо си описала жену свеже испечену у холивудској кухињи. Тога овде и није да има.

Jedan veliki um je pre 20 godina objasnio u 12 sekundi kako treba postupati sa ženama!

http://www.youtube.com/watch?v=uc3SEBA-9nU

radi AKO hoćeš ili AKO moraš,

Ako nećeš, onda ćeš zavisiti od muškarca. A što bi ti, ili bilo koja pametna žena, na to pristala?

Što svim pametnim ženama moraju da seru zbog par onih glupih što se udaju da ne rade? To bi bilo kao da sereš nekom računovodji jer huligani biju ljude po ulicama jer su obojica muškoga roda.

To je ključno pitanje. I tu se ogleda sav naš šovinizam.

Пјер извукао суштину.

Pjer je antifeminista. Nosi brushalter.

jebali ste mi mater sa ovakvim temama -.-

Slažem se, nijedna iole pametna žena ne bi pristala da je muškarac izdržava. Ali, šta ćeš, ima i takvih kojima je to sasvim normalno, a mnogo ih je više od muškaraca koje žene izdržavaju, pa su , samim tim, prihvaćenije u društvu. Time su privilegovane. I, verujte mi, mnogo ih je što samo čekaju fino da se udaju (ili uopše da se udaju, nebitno za koga), tako da nije baš ,,par onih glupih''. Mnogo ih je.

Pjer krišom podržava feminiskinje noseći tampon u rču

Ali, šta ćeš, ima i takvih kojima je to sasvim normalno,

Nije samo u tome problem. Žene stupaju u brak ne samo radi ekonomske sigurnosti, već i društvene. Ovo je još duboko mizogino društvo, društvo u kojem vam broje muškarce s kojima ste spavale, veličinu sisa, razmaknutost zuba i godine. A mnoge žene koje znam su veći mizogini od samih muškaraca.

Nisam čitao prethodnih 13 strana, ali verujem da se nije našlo mnogo toga pametnog.
Buduća snajka mi je iz okoline Kruševca i prilikom prošlonedeljnog cepanja drva za babuna na placu, ona se, jadna, otimala za sekiru, za kolica, bilo šta da radi, jerbo je tata naučio da vredi onoliko koliko može da povuče!? Kao da je konj, a ne devojka od 22 godine. Nije da ne mogu, nego nisam želeo da verujem da postoji takva stoka od "muškarca'' kod nas.
Ponavljam, nemam pojma o čemu ste razglabali, ali žene definitivno zaslužuju bolju poziciju kod nas. 3 godine mi je žena bila šef na poslu i nisam imao nijednu zamerku na njen rad i ponašanje, a sa muškima je drugačije. Razmislite i vi malo kakve su vam nastavnice naspram nastavnika, profesorke naspram profesora, šefovice nasspram šefova...

Pjer krišom podržava feminiskinje noseći tampon u rču

Prilično sam siguran da tampon u dupetu ne doprinosi marginalizovanju šovinizma.

:)

Владимир Путин
E, mislim da malo jedemo govna što se tiče tih ženskih prava. Čak mislim da smo privilegovane što se tiče mnogo toga (radi AKO hoćeš ili AKO moraš, dok muško mora pa da mu jebeš mater, kao i to što reče Petar Pan - muško plaća). Jedino što me lično nervira je to što se žensko vezuje za plitkoumnost, žiljavost, nenormalnost po pitanju kupovine, k'o da sve svršavamo kad vidimo cipele u izlogu itd. Mrzim štikle, mrzim roze, mrzim slatka ženska zanimanja i slatke školice za devojčice, mrzim patetiku, ali to su samo moje boleštine. Pravda za muška prava i žene koje dave ženskim pravima!

+3.14

Ne treba ženama pravo, nego dobro prangijanje u krevetu.