Prijava

cisto onako me zanima je li bio ko na nekom zanimljivom koncertu?

Jesam ja u osnovnu, gostova bio Sergej Ćetković u salu, pamtim ga po tome što je jedan lik iz naselja, koji je krupan i "problem", uletio među đecu koja su čekala na autograme, razmaka ih, pružio Sergeju papir i hemijsku i tražio mu autogram, a Sergej zabezeknut. Sad, ovo nema veze s metalom i rokom, al duboko u sebi sam oseća da ovo moram da podijelim sa vama.

Ja bio preksinoć na Van Gogh-u, koncert bio na trgu u Jagodini povodom otvaranja Megatrenda...

Ахахаха поводом отварања Мегатренда. :))

Gde imaju u Bg neke dobre rok svirke vikendom ?
Dokurcili su mi tehno i rep koji slusa vecina iz mog okruzenja pa samim tim i ja ih slusam hteo ne hteo.
Isao bih na neke svirke sa dosta sutki i alkohola.

Šta je smešno? :)

Смешно је то што Ђуле назива себе неким рокером, а овамо свира на отварању МЕГАТРЕНДА... Свирао би и мени на уво, само да имам паре да му платим...

Slipknot kad su bili u julu. Strasan cert.
Soulfly u SKC-u.
Jos uvek prezirem sebe sto nisam otisao na Rammstein i Muse, zivotna greska sto se tice muzike.
Video Van Gogha, Riblju Corbu,etc na X manifestacija, to ne racunam. :)

Ја презирем себе што нисам отишао на онај кијамет у Загребу кад је свирала Металика. Да се мало ваљам у блату. Кажу да је било јебено.

Takodje, kao i na U2 u Zagrebu. Jes da Bono ubija sa politickim pitanjima, ali da su odlicna grupa to stoji.
Metaliku sam tek odskora zavoleo (pre godinu dana mozda), pre mi nisu lezali...valjda doslo sa godinama :)

EXIT 02,03,04,05,07,08 zbog prva tri nosio epitet narkomana...dok nisu ljudi skapirali..

AC/DC Beograd-Sijetl bolji bio u beogradu iz vise razloga...u sijetlu je bio manji jer je bio u zatvorenom...bila je ista turneja te sam znao sta ce biti...zabranjeno pusenje..pivo mozes da kupis samo jedno po jedno...jedina razlika je sto je neka riba iz publike na bimu pokazala sise..pravi rnr momenat.

ZAN MISEL ZAR Arena Bg prelepo je bilo al sam ocekivao spektakl..kad je dosao je rekao da ce napraviti intimnu atmosferu..jest intimna sa 8000 ljudi...

RHCP nabim ih na kurac...da nije bilo kirila taj dan...tuzio bi ih da mi vrate pare

Iron Maiden arena (promasaj jer sam poslusao devojku..a ja hteo na australian pink floyd i nisam imao para za oba...ne slusati zene) hteo sam da sidjem dole(jer sam bio gore) i da ih izlupam na bini..jer su dosli da prodaju jeftinu lunapark atrakciju..i publiku tretirali ko kerove (bubnjar) a gitarista se lozio da ce da slomi gitaru...koju je kao slamao jedno 7 puta...i do kraja nije imao muda da je slomi...

Darkvud dab Palic i Razgradnja u ns Oba puta dobri..uvek bolji uzivo nego kod kuce...

KKN Subotica stadijum oliverove drogiranosti je bila u granici sa pijanstvom sejn mek govejna...odlicno uzivo..

Leb i Sol novi sad dobio tri pozivnice za dzabe dok sam cekao da kupim karte od neke ribe...jednu dao drugu..jednu prodali i napili se unutra ko stoke..jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio!
Balasevic jedno dva koncerta...davno u mom mestu
Rade Serbedzija Novi Sad ugodjam mi pokvario neki saban koji je drkao mobilni non stop...i slikao sebe..pa devojku..pa sebe i devojku...i tako ceo koncert..(dilane da nisi ti? 8)) sve u svemu lep koncert..mali isijas jer sam bio skroz levoooo
sad...ne znam dal se racunaju ovi besplatni po trgovima..?

Мејдени Бг, Букурешт, Бг, сваки пут добри.
Квин и Пол Роџерс, одличан концерт, Брајен свира соло из Рапсодије два метра испред мене, невероватно!
Клептон и Винвуд одржали час кулоће, Сантана час хипизма.
Има још али ови су ми оставили утиске.
А сви заједно кад се скупе за мало да достигну Стоунсе, оно је нешто фантастично! И то није до бине и зајебанција, људи зраче енергијом и кажу да се то у потпуности схвати само кад се присуствује њиховим клупским свиркама, које се колико знам одржавају јако ретко... Али верујем да је лудница.

@Stone Sour: brate nekako sam znao da si bio na slipknotu haha imao sam taj osjecaj, svaka cast

@Џими: dosta mojih prijatelja je bilo u zg kazu da je metallica rasturila, blato bilo na sve strane, kisa non-stop padala, svi se vratili prhladjeni ali niko nije zazalio.

Slipknot + Machine Head + Children of Bodom 2008;
Korn + Showdown 2009;
Rammstein 2009
Megadeth 2010

a ako sve bude islo po planu bice jos i Disturbed, Papa Roach, Kreator, Death Angel, Exodus do kraja 2010 :)

Od domaćih (da ne računam one dane kuraca-palaca,srbske nove godine i tako te besplatne manifestacije) uredno plaćena karta za: Smak,VST trio,Bijelo Dugme (ne mrzite me zbog ovoga) Atomsko sklonište,Darka Rundeka,R.Šerbedžiju (jerbo sam hteo da fasciniram pratilju mojom poznavanjem Radetovog opusa pa sam 3 dana slušao po jutjubu razne melodije...isplatilo se),Yu grupa...

A od inostranaca Metalka na stadionu jugoslovenske narodne armije,Iron Maiden,Whitesnake (Belgrade,is this still the city of love?),Santana,Eric Clapton&WInwood (VEROVATNO najbolji koncert u mom životu) Majka Nofler,Sisters of Mercy (kada eldridž tečno govori srpski sa prva dva reda)......Zbog većine koncerata smo jeli parizer i čajinu 2 meseca ali isplatilo se...

Od domaćih sam gledao sve što je bilo na trgu u Paraćinu, nikad nisam platio ni dinar za domaće :D
Od stranih:
Rhcp - koncert je kad razmislim bio sranje (osim introa i par pesama) ali ipak je to ispunjenje mog sna i najlepša noć u životu. Posle toga AcDc, Guns N Roses, Billy Idol, Iron Maiden, Queen i to je to ja mislim

Дог и ја сам такође ишао на Дугме. Тад сам ркао да ћу се потрудити да их замрзим што више и успешан сам на том пољу. Сељаци и непрофесионалци, а то што Брега продаје туђе мелодије стренџерима само значи да су и они џовани!

Postavili su standard,gori koncert nece nikada da bude u istocnoj evropi...Bar su se (meni) udostojili da potpisu poster...