Prijava

Pa da čujem. Ko je po vašem mišljenju zasluzio da mu platite pivo(da ne ispadne da se reklamiram necu da kacim moju poslednju defku koja me je inspirisala da otvorim ovu temu, plaćanje piva označava čin poštovanja prema nekome koga stvarno cenite i poštujete zbog nečega što je uradio ili vas zadušio nekim činom, potezom....etc)?

ja prvi

Seljaku Veseljaku. Lista je preduga(zbog čega baš njemu) te me mrzi da je čukam. Tri piva minimalno!

Sergios, JEricho i Soenmeri, zato sto su musketari :)

MICI, zato što voli...

ne piem pivo al cu doci da popiem onu rakiu

da, da... Moze rakija, a pivo da ladis tabarku.

Џимију, зато што мије (уз моју асистенцију) превео велики број старих дефиниција на ћирилицу. То сам му обећао још одавно. :)

seljaku veseljaku zbog profila, moje skromno mišljenje je da je legenda.

u sunce ti, ako nastavite ovim tempom odo ja u alkose

seljak, i ja ti placam pivo, a mene ako odbijes onda ic nije u redu :)
da seljak veseljak, kum vlajko, oba muza (dule345 i duchamp), predrazinju dodjem gajbu, fatal erora sam jednom nesto zacnula a gotivan mi je, pedru bih platila ali je konzervativan:), Black Holu jednom i jesam; Mrmun moz dobije jedno pivo isto; dzimiju zbog srodnosti u reklamiranju; ima i zena: chevu, Mici, majav, Lemaja, aurora, obavezno adonia, insolent, dobra losa zla i tako...
Kad dobijem na lotou...:)) ima vas napojim
Ali veseljak obavezno, tako je neodoljiv na onoj slici sa profila..mwa :))

Sebi, nego nemam ljeba da jedem, a ne za pivo

Ja bih chupeee platio pivo,mislim da je zanimljiva osoba :)))

Хвала, Пеки.

Дугујем још увек много пива Мингу, требало би ових дана да га испијамо. И мом земљаку Влатку дугујем једно, ако се добро сећам.

Иначе, са неким вукајлијашима мање-више редовно испијам пиво, знају ко су.

И још неке људе за које мислим да су краљеви бих частио, и они знају ко су.

Блeку, Келту и Џимију јер сам их цимао да ми заврше неке техничке ствари око дефки, то им је једно или више пословних пива, а онда би им викао и непословна, плус и осталим људима са којима сам остварио неку завиднију комуникацију на сајту.

Дугујем још увек много пива Мингу, требало би ових дана да га испијамо. И мом земљаку Влатку дугујем једно, ако се добро сећам.

http://vukajlija.com/posteri/dzimi-12799.jpg?1276881067

Овако нешто: )

Gle čepulje, Vlatko samo modove naveo za čašćenje. :)

Vlatko samo modove naveo za čašćenje.

Pa kako! :)

Ja bih castila JTU, mesju i LotosovCvet

ja bih castio i bruzuma, kad moze da kaci kurceve po sajtu a da ga ne banuju ni dan, carina... ili je samo povlascen... zar je vazno? :)

Ок, овако, хвала Бурију и Енергији на пиву, ово не заборављам само да знате, оно на првом окупљању има да вас опседам за пиво :)
Значи, пиво бих платила, Костји (и он мени дугује пар), Чичи, Бурију, Јавиу (мада нисам сигурна да би ми дао да пијем са њим ;)), Елеку, Данету, Предражињу, Др Јанковићу, Тулуму, Џерију, Дишкету (немо' се љутиш на ово Дишке), Хрњауу, Урошу, Смарету, СтрајиКГ, Вампију, Лакију (њему боље млеко да купим), Отрову, Тандрчку, и наравно Пегију (Сељак Весељак)...
А од женских, Пуфници, Гоги, Малолетној, Стакленој, Стар, Енергији, Лемаји, Лули, Мерси, Зеки, Цакани, Милици, Вејв....
Вероватно сам некога заборавила...извињавам се због тога...

Мици, са таквим списком боље почни да штедиш. :)