Prijava

Izvolite

EDIT (kaizen): Nijedna načinjena promena nije konačna, sajt se konstanto razvija i menja. Zamolio bih da pre postavljanja pitanja pročitate sve postove u ovoj temi. Na ponovljena pitanja neće biti odgovoreno, kao i na predloge (postoji podforum za to).

Da li je moguce videti koliko je def. puta omiljenovana i da li je moguce menjat i brisati postove na forumima?

ODGOVOR: ne na prvo. na drugo: hmm verovatno bag. ispraviću.

Ovo je strasno!! OSim uzasne boje sve je tako ogromno!! Ja imam prokleti netbook sa 10 inchi ekrana i nista zivo ne vidim! Oslepecu od ovoga!

ODGOVOR: možeš uraditi "Zoom out" sa CTRL -

Gde su nestali svi posteri koje je svaki pojedinac pravio?

ODGOVOR: tu su svi posteri.

I gde treba da se ide da se vide svi posteri, a ne poslednjih 10 komada?

ODGOVOR: klikne se na "Posteri" gore, pa na "Najnoviji posteri" tu desno.

Kako promjenuti boju sajta?Ubi me u pojam ova drečava zelena.

ODGOVOR: Promena boje su od danas opcija za Ktitor nalog. Vidim da se dosta ljudi žali na ovu boju pa možda promenim tu default boju.

ne svidja mi se za sad jedino sto je mesto na kome se pise tekst bele boje, mislim pozadina
dalje, na mestu de bi trebalo da pise broj koliko sam postera/definicija omiljenio stoji upitnik a ne broj, jel to tako treba?

ODGOVOR: to je tako privremeno (dok ne namestim te brojače, znači biće narednih dana)

ostalo je do jaja, narocito ono sa privatnim porukama i snajperistima na cetu :)

ODGOVOR: hmmm snajperista nema u listi koliko ja znam, svi su učesnici

Ајд' све, ал' ова зелена убиВа.

ODGOVOR: Primljeno k znanju. Možda se promeni uskoro ta boja.

Плус, прегледност није као на старом сајту, нове дефиниције би требале да буду горе, као што су биле пре. Овако мора више да се кликће, ака се миш без потребе.

ODGOVOR: Primljeno k znanju. Možda se promeni uskoro ta boja.

I kako mislite da se vidi svako ko je na cetu kad je jedna prokleta kockica zauzela toliko mesta?!

ODGOVOR: Primljeno k znanju. Možda se promeni uskoro ta boja.

e da, jel ima il ga vise biti nece, sortiranje autora po aktivnosti i ostalim kriterijumima?

ODGOVOR: Neće ga biti. Smatrao sam da su to besmislena sortiranja s obzirom da npr. po aktivnosti stoji narednih nekoliko stranica "pre sekund". Ostali kriterijumi mi deluju neinteresantno.

Gde je groblje?

ODGOVOR: Groblje od danas vide samo ktitori.

Kako da promenim lokaciju i godiste?

ODGOVOR: Lokaciju: sedneš u kola. Godište: teško. :))

Mogu li da se menjaju postovi na forumima?

ODGOVOR: Bag. Ispraviću.

Mogu li da vidim "najomiljenije danas" postere?

ODGOVOR: To je ukinuto zbog zloupotrebe.

I da li ima još definicije dana i najomiljenijih postera/definicija ?

ODGOVOR: To je ukinuto zbog zloupotrebe.

Mozda vracenje onih slicica pored imena na cetu i smanjenje one liste na cetu,barem upola da se smanji.

ODGOVOR: Premale su bile te sličice na četu, skoro se ništa nije videlo, ne? Ok za listu, reorganizovaću je da bude manja.

na koju foru se pojavljuju one "definicije" skroz dole? one sa linkovima na druge sajtove? jednom mi je iskocila abraxusova definicija
jesi to sam skupljaco ili vadi nekako sa neta sam?

ODGOVOR: Nisu to definicije, nego nešto kao "Vukajlija u medijima" samo neozbiljije. Saam sam skupljao.

svidja mi se ova twitter fora, ali mogo bi da razmislis o vetrikalnom zbijanju formata. generalno je to problem na novim laptopovima i netbukovima sa fajerfoksom i bukmarkovima itd... ima mesta u sirinu, ali ne u visinu.
http://vukajlija.com/tenk-browser

ODGOVOR: Ok.

Само још једно питање.
Могу ли и како да се виде дефиниције и постери које смо ми правили?
Тј. има ли као пре листа наших дефиниција и постера?

ODGOVOR: idi na svoj profil. Pogledaj i klikni gore desno.

Imam ja da pitam :
1 može li da se vidi najomiljenije danas(defke i posteri)

ODGOVOR: Ne. Ukinuto zbog zloupotreba. Od sada moderatori biraju definicije koje smatraju da su kvalitetne da bi se pojavile na naslovnoj strani. Isto je za postere.

2 kako da vidim defke dana

ODGOVOR: Nikako. Ukinuto.

3 zar nema više listanje postera po stranicama nego mora 1 po 1 O.o

ODGOVOR: Ima. Klikneš na "Najnoviji posteri"

4 kako se vide sve defke koje se stavljaju (a ne samo "odabrane defke")

ODGOVOR: Klikneš na "Najnovije definicije" ili na "Definicije na današnji dan pre godinu dana" pa biraš koji hoćeš datum ili odeš na profil nečiji pa na njegove definicije, ili gore imaš slova, pa pretragu, pičke, materine ...

Ako neko ima živaca molio bih odgovor.

Ајде мало пробајте да се снађете и сами :)

Pa pokušavam...al nešto mi NE IDE u 4 izjutra O.o
A i od ovog fonta mi ispadaju oči,takođe u 4 izjutra...mnogo bre sitan, a ako zumiram pejdž onda jedan skrin skrolujem 4-5x mouse scroll circles-a.
Avaj...

Imam još pitanja, ali ne u vezi nove vuke, nego uopšteno:
1. zašto se ne obrišu trajno svi dupli nalozi i oni koji su trajno banovani, nema svrhe da profili ostaju na sajtu

ODGOVOR: Zato što bi se time poremetile diskusije u kojima su učestvovali, ljudima bi nestali glasovi itd. Slažem se da treba pobrisati "prazne" naloge.

2. zašto se ne brišu trajno defke i posteri nego se prebacuju na groblje(što takođe zauzima grdan prostor)

ODGOVOR: Sad je groblje vidljivo samo moderatorima i ktitorima. Groblje je neophodno da postoji kako bi se definicije mogle vratiti ako moderator pogreši.

PS hvala za prethodne odgovore, pomogli su :)

U, pa ima smisla, ovaj prvi odgovor, a ovaj drugi, pa može postojati nego "privremeno groblje" koje traje neko vreme(desetak dana npr) i ako se ne ispostavi greška da ode trajno, ipak sajt postoji 3-4 god, sve na froblju starije od 2-3 meseca treba trajno dati k'vragu.

Ali ok, to je moje mišljenje, a ja ipak nisam moderator, ja sam samo just another brick in the wall.

Hvala na odgovorima :)