Prijava

Najgori film koji nisam gledao.

Ja jedva cekam da ga pogledam, ako ga vec ima na netu ima neko link?

Nema. Ni ja ga nisam gledao. Verovatno ću sutra videti kad je se daje i otići da ga vidim.

Eh, ja mogu samo preko neta ;/

Duplo V, sta se tripujes kad nisi ni odgledao?

Jer tako sam u mogućnosti.

U mogucnosti si i da pogledas pre nego sto dajes sud, zar ne?

dobar film, tezak a duhovit...odgledaj ga obavezno...

Njah... Mogao bih, ali ono... njah...

Film nije loš, za razliku od drugih, engleskih filmova sa naci-skins tematikom, ovaj ima manje nasija a bolju priču... Sudeći po traileru dobar deo filma je cenzurisan i film je dosta skraćen, što je bezveze. Inače je ok film.

Ima li neko link za skidanje,posto na netu sve sami laznjaci???

Јебага, људи. Је л' сте чули ви за биоскоп?
Мислим, ако је толика помама за филмом, капирам да сте екстремно заинтересовани, а онда није грех дати 200 кинти за биоскопску пројекцију.

Тиме помажете и комплетну филмску екипу да направи још бољи филм следећи пут.

Није ни чудо што нам се кинематографија распада, кад сви само траже линкове за скидање.

Kod nas je premijera prekosutra tako da idem bas u bioskop da ga "dozivim" na ovaj ili onaj nacin... Tolika prasina se digla oko filma, najbolje da cu ga gledati kuci na netu, mislim... Džimi slazem se sa tobom!!!!

Slazem se sa dzimijem...mada..kroz dugogodisnje iskustvo sa nasim filmovima..uvek ti najbucniji budu sranje..a dobri se ne cuju..tek kroz par godina...ko ima para...taj kara

Dzimi, nije to problem, nego u zaostalom Krusevackom bioskopu film ce se prikazati 5.9.2011. godine..

Neću ga pogledati. Iz principa.

Sve ćeš da ih zajebeš.

Mentally vise voli one filmice o fejsbuku :)

Meni rekao da voli romantične komedije.

Онако, преузет фазон из британских филмова.Поготову прва реченица, комплет преписана из фудбал факторис.