Prijava

Можеш да гледаш пропагандне документарце обе стране па да ти експлодира мозак од срања и да опет ништа не сазнаш?

Pa zapravo jedini način je da gledaš dokumentarce obe strane, samo što obično jedna strana nema dokumentarce. Onda ti ostaje da gledaš dokumentarce jedne strane i da pažljivo razmatraš sve što kažu i da filtriraš sve kroz prizmu istorije, sociologije i tone raznih nauka, ali ko to radi :)

balije u provalije haha

Код нас се тачно није знало ни ко пије ни ко плаћа, ни ко против кога ратује.

Bilo je baš onako, multičetnički. he he....he...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
mag humora.....

balije su svi muslimani ili samo muslimani sa balkana, ne mogu dizvalim

Samo muslimani izbosne. I to ne svi. Babini muslimani, na primjer, nisu balije. Oni su babini.

eo njari gledam te i divim se tvojoj ljepoti, šečeru

Al brate, koja komedija komedija kad gledaš snimke pobunjenika iz Sirije. Jedan puca, njih četers tekbiraju nonstop.

S obzirom da pratim već dva dana ovu situaciju,danas se sretnem sa poznanikom,čiji otac radi i živi na Kosovu,kao profesor.Usput pitam ga,šta se ovo dešava,zar je moguće da je Albancima sa Kosova, finansijska situacija toliko loša pa odjednom ovako masovno idu glavom bez obzira.Njegov odgovor je bio da,jeste ekonomska situacija loša,ali da to nije pravi razlog,već je problem u tome što,u proteklim godinama,određeni broj Albanski porodica,koji nije mali,prihvatao donacije od ID,a u zamenu je trebao poslati bar jednog člana porodice u sveti rat.Donacije su se kretale u rasponu od 50000,pa do 500000eu.Međutim ima onih familija koje to nisu ispoštovale(slanje dece u džihad),a sad je došao momenat da se sravnaju računi.Kako mi je rekao,mnoga ženska deca su oteta i odvedena ,što za korist prostitucije,što za lično zadovoljenje,uglavnom,dug mora da se vrati,u ovom ili onom obliku.Sve u svemu,džihadisti(ID) haraju Kosovom i niko im ništa ne može.Koliko u ovome ima istine,ne znam,ali isto mi je nerealno da Albanci u panici napuštaju Kosovo.Ne ide se na zapad sa bebama u rukama,zato što nemate para,to jest nikad to dosad nije bila praksa.

Занимљив коментар са б92.