Prijava

Kad smo vec kod OI u Atlanti

Ove Olimpijske igre su možda i najveća sramota za MOK u njegovoj istoriji. Te Igre su trebale da se održe u Atini upravo zbog obeležavanja jednog veka od obnavljanja Olimpijskih igara, a onda su Ameri dali masnu lovu i više nikog nije bilo briga.

Kad kazes ameri, nadam se da mislis Koka Kola :)
Posto im se to smatra najvecim uspehom u karijeri,a za koliko znam "nemaju nista sa tim" ;D

Da Gazimudo mislim na Koka Kolu, nego sam napisao Ameri pošto je njihova kompanija.

meni je kod kokiske najjaca stvar sto ih na svakih metar dana optuzuju za koriscenje neuromarketinga, koji je zabranjen, a uprkos dokazima, nikad nisu pukli presudu.
Jbg, svi znamo da Ameriku drze u zivotu takve korporacije,a niko ne voli svesno sebi da uskace u usta

Kad već spominjete mesište....

Još prije 50 godina marketing služba Coca-Cole je počela da izdvaja pare za specifično reklamiranje. Naime, marketi koji pristanu da ture Kolin frižider odmah kraj mesa dobijaju određene pogodnosti i naknade. I tako ti odeš u market, kupiš mesište za roštilj, kobaje, vapaće i čuda i kreneš prema kasi i OP! naletiš na frižider pun kole. Pomisliš: "Vau, kola ide odlično uz mesište!" i kupiš par flaša. Što ne kupiš pivu? Nema je tu. Možda bi i kupio al ti nije pala na pamet. Ili nametnuta na pamet, a? :creepy:

Ovo se ne važi za one što imaju planove i spiskove, da me ne napadnete odmah.

ja sam cuo da koka kola RAZARA spermatozoide

колико је вама добро еј

ja sam cuo da koka kola RAZARA spermatozoide

LAŽUU! Ja je pijem i imam sve više i više lololo

samo minakva kola.to je zdravo!
2 litre zdravlja!

Koka kola tamanica vele. Oce sve da nas potamane.

PS

Ako ko bude koristio ovaj aforizam u komercijalne svrhe hocu svoj procenat.

Kocu i sad pijem samo uz neki roštilj.

Pola viski pola koka koka