Prijava

Ja lajkujem tebe,ti lajkujes mene,ocigledno da se LAJKUJEMO.. :D‌Auto je moj život, moja strast...živim za osećaj kad mu dam pun gas ♥ (96, nema ni polozeno, a ni auto, a nije ni burzuj pa da mu cale daje.)

Imam seksualni problem... Jebe mi se za skolu! xD‌Na rodjendanu bilo ludo i nezaborawno :D‌ (i stvari tipa ove)

*Stari ako hoces snahu kupi mi Yamahu.:D

evo ti novoformirani zr bend...archangel...prva svirka koliko cujem...slusaj 1. i 3.pesmu jel mozemo bolje a ???Bomba, bomba, bomba u grudima ova noc je korak do ludila ...

likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ma mrš bre.

Posalji mi DA u inbox ako imam sanse kod tebe stavi i ti ovo na status i vidi kod koga imas sanse... XD

ko mi prwi lajkuje status, njegowa slika ce mi biti na profilu do kraja dana...

Posalji mi DA u inbox ako imam sanse kod tebe stavi i ti ovo na status i vidi kod koga imas sanse... XD
ko mi prwi lajkuje status, njegowa slika ce mi biti na profilu do kraja dana...

Hahahaha, reci da postoje ovakvi ljudi!!!
Vokasi gde ih nalaziš :D :D :D

Zamoljavamo sve prisutne da ne diraju pjevaljku masnim rukama!Jest kralj profesor matematike !!! HAHAHAHAH :)) indijanac pravi :))) peeee ili quuuuu

Kafanski co'ek :)A vecereras :)))) hmmmm :)) nema kuci do zore ;)))

Ko me voli ♥ -> nek lajkuje.. ~ Ko me mrzi -> nek' komentarise. . ~ Ko bi bio sa mnom -> nek' mi pise u inbox.. ~ Ko bi me poljubio->nek' me bocne.Dabogda kiša pala kad ti budeš kosu ispeglala!

Чрча, то је нека дромфуља.... Иста особа је поставила оба статуса.

Ево још од дромфуље:

ona i ja se igramo proleca :)) ona me jebe a ja cvetam XD :DD ♥♥

ko bocka zlo ne misli.. :D

Lajkuj status i na zid ti napisem po cemu cu te pamtiti!!! :DD

Status Veze: Pretuko ga moj cale.. :D

Lajkuj status i stavim ti na zid tvoju najlepšu profilnu sliku !

______ Сваки од статуса има око 30-50 коментара и око 20 лајкова

Molimo mladu da ne srče supu, stvara mikrofoniju! :)ko voli pasulj ?

*Neko bira izmedju ribe il dve...neko bira kroz koje ce klubove sve nocas da prodje a meni nije bitno nista od toga NE...vcrs biram samo zatamljena stakla, biram nadrkane felne sa pet duplih kraka...4000 kubika, nije bitna marka. al bitno je da ima mnogo jaka stakla...Jer kad pojacam do kraja limarija kuka...vufer pump...

...jer drustvo ceka,pravac diskoteka,od subote do petka,PA OPET ISPOCETKA :))) !!!

odabi. pojeo si mi swe semenke. xDDDDDD

Za SvE mOjE lUdOsTi HoOlLyWoOd Je MaLi :D ^^

Rece dete od 10 godina.

Mene jako ali JAKO nerviraju oni "pametni" statusi koje lajkuje 50 osoba... nesto tipa: Maybe I'm not sexy, beautiful or even I don't have perfect body. Maybe I'm not everyone's 1st choice, BUT - I'm ME & I DO NOT PRETEND THAT I'M SOMEONE ELSE... :-)))

Opalim vas zemljotresom Pa šta ako sam single, ne morate da mi nabijate na nos lajkovanjem!

aki bre ustasku ti kewu ja jebem sta kenjas bre koje cigane spominjes vi ste bre cigani trebo bre sve arkan da vas pokolje ....!UUUU JEBEMU SUNCE ULETE MI DANAS NEKA MUSICA U SOBU CEO DAN MI ZUJI OKO GLAVE
ISTA KRV SPADA U JEDNO ZAJEDNICKO CARSTVO!Naso sam Mein Kampf :D
SVE DEVOJKE SU KURVE... :DDDEVOJKE SU GOVNA...!!!!!
U svom kraju ja sam glavni, na ulici gost sam stalni
okružen čoporom pit bulova.
Tetoviran sam ceo, da bude ja bi svako hteo.
Svaka bi me majka za zeta poželela.
Odlaze jedan po jedan, pojava postaje česta.U paklu hvala Bogu ima mesta.I velika je raka, staće uštva svaka.Pedofili, kukala vam majka!
Osecam se ko da sam bio u vietnamu .....Necu da ucim skolu ocu da vozim skejt :D
Oces da ti nabijem prst u dupence ..!!? Nek lajkuje svako ko voli kurac..xD
A DA TI NABIJEM JA PRST U DUPENCEAjde da mi izwadis sline iz nosa xD imam kijavicu
JA MISLIM DA JE HITLER BIO EMOS xDNemoj da se mangupiras da ti nebi zvao HITLERA :D
JA JOS UVEK TVRDIM DA JE HITLER BIO ZAKON .!!!Ja prvo popijem 2-3 Jelena, pa onda jednog Lava da ih podavi..." xD
HITLER je bre bio zakon PIČKO JEDNA PRODANA ''STOJKOVIĆU ŽELIMO TI SREĆU DRVEN SANDUK DRVEN SANDUK I NA NJEMU SVEĆU'' .... !
dal sam lud il sam robin hud... ? xDsto me jebe owaj face sto ne radi chat ? -,- jebem li mu familiju bolesnu
er ima neko roman "Lovac u žitu" hitno mi treba .!withe prite world withe

Sve je ovo napisala jedna veoma pametna osoba.

Ritchie B, taj mora da je žešći debil.

"Ja sam lepa kao ikona, kad me vide svi se krste"
reče jedna klinka i osta' živa.... :D

Neki lik, gabor tezak, postavlja link od stranice '' Svi mi smekeri '' i kaze: ''Jbg, M0Ra I tO nEk0 Da B0odE :)))

Lik izbacuje status koji lajkuje 6 osoba , a status glasi:
"Posteno msm da sam najpametnije dete... ! Hvala"

Minut nakon toga neka tiGrItzza , macxkica komentarise:
" Има паметних. ;)"
Za divno cudo pise cirilicom...

I sad razrada , komentar decka koji je izbacio status:
"‎:D Ali brate bakcu se po ceo dan u igraonici da nameste internet i glavni kompijuter i ja dodjem prwo namestim glavni komp-Server pa internet ! :D" no comment

I za kraj tiGrItzza izovdi zakljucak:
" ‎:)
Паметан сии^^ "

hahahahhaa, opako ga je zeznula.