Prijava

ima i u partizanskoj, pa vidi gde ti je blize.

E to, braćo, hvala lepo <3

Имал посла за студенцка говна и ђе? Које су добре студентске задруге и где се оне налазе? Хтео бих да радим нешто пар сати дневно, лова није битна.

позз

je -dno -m sam proooba-la iz srca da ga izbrisem al svako prooolece ne tebe mirise! N.S. <3

Hohoho smiješno, smiješno

Ja neću da potpišem peticiju. od cece mi na kurac puno više idu razni čanci, balaševići i ostala prekulturna gamad. serem im se u barokni humor. ona je glupa, te je glupa, ali oni izazivaju probleme sa probavom.

brate, koga boli kurac ko pjeva

ce da peva da je beograd zagrli.

ја сам за то да пева цеца и да онда она да свој хонорар у добротворне сврхе. А свакако да има јебени фонд који може да обезбеди бескућницима клопу и то не само један дан него целе године и то се зове НАРОДНА КУХИЊА. тако да не кукајте него весеље и ЦЕПАЈ БАТО

sutra u 2 fudbal na Limanu

Novom sadu ne treba narodna kuhinja. Ko jebe novosadjane sto ne odu na bilo koje obliznje selo? Da zasade dugme niklo bi. Jebeni kreteni.

desi somi kajgana
nemoj da me vredjas medeny :(

Извини брт, ти си љубазни мађар. Што је ок. А не као мађарштине попут Пезоса и мале видре која покушава да буде међедођар. Конташ, међед+мађар=међедођар хахахаха

Koja je najbolja teretana u gradu, a da nije mnogo hiljada dinara mesečno? Lenj sam u pičku materinu otkad sam prestao da se aktivno bavim košarkom i sad se osećam kao kakav nejaki kmet, pa oću da bustujem svoje pauer, agiliti, stamina i spid atribute. Poyy