Prijava

jiiiieeeeliiii jes bio ti kadgod u novomsadu

ово је слика од пре пар година, ал свеједно ПИШААААЈ ПО ФРАЈЛАМА

jugosloven, jesil ti to nešto kivan namene?

Ae nek mi neko da neku finu temu za reportažu o nekoj novosadskoj zgradi ili ličnosti, treba mi...

Zgrada ona nezavrsena kod fakulteta tamo, znas onu sto se svi penju da gledaju grad.
A licnost moze Balasevic. On je zicer.

Završen je dekanat, ako misliš na ono govno kod filozofskog. A ne znam koliko je pametno o balašu, nisam neki fan, a i istrošena je tema. Više bih neku staru ličnost ili neku malu zgradu sa lepom istorijom.

Nisam mislio na tu zgradu. Mislio sam na onu na putu do izvrsnog veca.
Licnost moze retzimo Dara bubamara ili sasa popovic. Ili Marko Zivic.
LOL

Матори, пиши о згради ТМД-а и о лажима декана Дороса како само што није почела изградња нове зграде на њеном мјесту.

Ето ти и интересантна личност да пробаш да направиш фин текст.

Најебали сте кад вам стигне рачун за воду. Али бар нећете плаћати ПДВ.

Pa moraću nešto od toga i sam guglam da nađem neku slabije pokrivenu temu. Da pre bih o Banu svakako pisao, nego o Balaševiću.

iše bih neku staru ličnost ili neku malu zgradu sa lepom istorijom.

U Kisačkoj ulici, blizu Matice srpske je rodna kuća Mileve Ajnštajn. Doduše, možda su je porušili i sazidali 4-spratnicu plus potkrovlje...

oblakmatori

Ae nek mi neko da neku finu temu za reportažu o nekoj novosadskoj zgradi ili ličnosti, treba mi...

slobodan tišma. koliko sam razumeo, ti studiraš književnost, pa eto ti prilike. čudno mi da se sam nisi setio, on je facetina, em je novosađanin, em je nešto u žiži u poslednje vreme, otkad je dobio nina i imao je dva brutalna benda, a ceo život je potpuni marginalac koji nema dana radnog staža i živi od tipa sto evra mesečno, a poprilično je zadužio ns i njegovu kulturu i subkulture

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Mon-dieu-mon-dieu-021-i-Bokan-zavrsili-u-Miroru.html
vi sotonisti sto pijete obicnu vodu i klanjate se inverznom krizu.
izvozimo vodu nevernicima!

ja definitivno idem na brkove, a vi svi koji ne idete ste pederi! :D

gde su brkovi?koliko je para to zadovoljstvo?
setio sam se ovog spota.snimci grada od pre 20 nesto dina sa zgrade.banja.i pesma je banja.
https://www.youtube.com/watch?v=wuMPFbeVLio

u kvoteru, iljadu dinara. neću jesti 5 dana D: