Prijava

дадада, знам, ја сам прошле (или претпрошле године, јебем ли га) пролазио кроз то насеље, кад сам први пут дошао у НС (Х. Бешлић је имо концерт после Тамбурица феста) и ми дошли фазон 7 сати пре концерта и као де ћемо, шта ћемо, нико никад није био у НС-у и као ајмо право па де нас пут нанесе... И ми право са железничке препешачили цео Булевар Ослобођења, прешли тај мост и као ај дидемо лево ка трврђави, на слепо... И пролазили кроз то насеље и стварно, ко што кажеш, све неке кућерине у пм, џипчине паркиране поред базена у двориштима, стварно буржујштине претежно блеје тамо... препешачили бога оца до Тврђаве бем ти дан, изгинух.

Na Tatarsko brdo mislite?

јебем ли га како се зове, ваљда је то

Е а кад смо се враћали за град у потрази за клупом де би преспавали пошто је први сл. воз за БГ ишао тек у 6 ујутру, ишли смо преко тог Петроварадинског моста и одатле се излази право на центар ваљда, па сам видео мало и како центар изгледа и тад сам реко да ми НС делује баш фино и да бих волео да живим овде... И ево жеља ми се остварила, јес да живим ко студентско говно, ал оно...живим... свакако је лепши град од мртвог Панчева... Само фали бака... :(((

Na Tatarsko brdo mislite?

Ribnjak donji put se zove ulica, to brdo je valjda iza ka Kamenici.

велики позз за брата Папета

Nije tatarsko...to je put za kamenicki park...
a ovoj vidri cu da organizujem kolektivno silovanje u pezosu...
pezos je najbolji. Svi drugi su zadnji.
pezzos nije samo to sto se vidi od naselja...teritorija pezosa velika kao pola novog sada...imamo plazu, sume kolko hoces, obronci fruske gore...plus ako si vamo blize gradu, imas 4 minuta peske do mileticevog spomenika. Plus pezos ima dusu.
mi smo selo udaljeno 700 metara od centra grada..bukvalno...

тек сам сад укапирао да је Пезос надимак за Петроварадин ахахахахах па прелол јеботе

4 minuta do miletića kurac

700 metara udaljenost centar Pezosa i centar Novog Sada. lolcek

хахаха ја и даље не могу да дођем себи

Мислио сам да је Петар Пан измислио Пезос и да су све приче из њега плод његове маште
http://i.memeful.com/media/post/PM0aaRL_700wa_0.gif
лолчина до неба

Мени је жао што не познајем НС, јер би ми био бољи доживљај док читам Пезосове постове.

Gradic I centar deli samo petrovaradinski most....
u svakom slucaju, I sa kraja pezosa treba manje vremena busom do centra nego sa naselja odakle treba bukvalno 20 minuta...
a I komentari jadnica kao sto su autor: komercijalni predah me ne tangiraju

Kad se vracas u Pezos, treba neki posao da obavimo Petre.
?

mi smo selo udaljeno 700 metara od centra grada..bukvalno...

A samo most dug 400 metara hahaha.

dajte neke pezos postove da se hihocem
jedino znam da je pisao u sampon nekoj slovakinji
mislim i da znam kojoj, al nije me pustio da pogadjam lolo

sad smo ja i pez pricali o tome kako novosadjanke objasnjavaju,po njemu su beogradjanke bolje,po meni novosadjanke,ali to je valjda zbog egzotike i to,mnogo manje riba znam iz ns nego iz bg,a on obrnuto...i 90 posto ns picaka koje znam me napalilo sa jebozovnoscu i naglaskom,a na ove sam navikao
i onaj nub sto je rekao da u nbg blokovima nema riba,mislim da je na ovoj temi,mogu samo reci da je to jedna od najnubovkijih izjava koje sam video,pa jbt u blokovima ima vise riba nego stanovnika u gradu tvom,a prepicki vise nego obicnih picki u gradu tvom