Prijava

Jebo te bog, pobjesnio sam, a inače je to baš teško postići:

http://www.banjalukalive.com/drustvo/banjaluka-staricu-sa-kartom-izbacio-iz-autobusa.html

Ubiti i okačiti na trg!!!!

Baš je idiot... Jadna bakica.
Najgori su ti što misle da sve znaju i neće ni da saslušaju. Zato i treba da ga debelo kazne.

Ne shvatam kako nepismen i neškolovan čovjek ima pravo na svoje mišljenje, i to samo onda kad nije u pravu. On je baja, šofer, i umjesto da se zahvali bogu što mu je uopšte dozvolio da upravlja nekom mašinom ili da dodirne asfalt, on udara na slabije. Da sam bog, ne bih nepismenima dao slobodu ponašanja.

Sace sjetih... Ljudi na Demofestu, tj. oko Kastela izviždali neko vozilo pod pratnjom u tri lijepe, misleći da je Dodo, kad ono kasnije saznama da je to bijo Đovakov princ od Monaka . Žao mi čovjeka, jadan konta šta nam je skrivio...

Jadni mali princ.

пиши му на твитеру у име колектива и нема љутиш

Đes, Faco, jes živ?

U bandza luci, mrak.

Ja mislim da je zashlo Sunce, moguce da je zbog tog....prf sa znm

Dobro misliš, Ruse, ali ja sam pitao Facu đe je, ukoliko ovdje nije riječ o....DUPLOM NALOGU?!

E jel znade neko za kafić Grof, negdje na vr` Lauša?

Jock, tu nesam zavirivo

Sele, ne ide se na Lauš radnim danom i vikendom.
EDIT: Ruse, nisi mi odgovorio.

selenijum
E jel znade neko za kafić Grof, negdje na vr` Lauša?

Koliko poznaješ Lauš, sele?

edit:
http://www.dodaj.rs/f/D/96/3HefhAzO/1.jpg

Celtice, ne kotam ti pitanje, pojasni?

Jel dupli ili si se slučajno potrefio sa odgovorom "U bandžaluci, mrak." Slučajnost, Faca je jedno vrijeme bio u Rusiji, pa si izmislijo nick. Priznaj.

P.S. Hogare, ne navodi Sele na zlo, ne daj joj na Lauš.

Jok slucajno sam napisao "U bandza luci, mrak", msm ne slucajno namerno, jer jeste mrak, nije dan...
Jok, de bi ja mogo biti dupli od nakog autora jbt leba.

Ma traže konobaricu, samo prva smjena. Na slikama izgleda ok, al me interesuje jel neko bio tamo...

Sele, nisam gore bio, pa ne mogu reći ništa.
Ruse, ja sam se namučio i skovao teoriju zavjere; a ti me razočara. Ispoštuj me i reci da si nečiji dupli, ne mora biti istina ;-)