Prijava

Nema teme o izborima ubosni, pa da se ovde raspitam, hoce li Mile opet da pobedi, i (p)ostane Milo Republike Srpske?
Kako narod reaguje na 1,4 miliona evra samo prijavljene imovine?

Jebeš to Džeri, biće kako bude.

Nego, priča mi kum koji radi u BL kako mu je dok je sjedio negdje vani na kafi, prišao dobrodržeći gospodin star oko 60 godina, fino obučen, elegantan i pitao ga: "Momak, hoćeš li biti ljubazan da me počastiš sa 10 maraka?". Posle mu ispričali da lik tako operiše već duži period i kako ga ljudi uglavnom gotive. Car. Jel ga neko sretao?

Ja ga nisam sreo. Pare ne dam nikome, nikada.

Ja znm da necu iici glasat nek se jebu

Nego, priča mi kum koji radi u BL kako mu je dok je sjedio negdje vani na kafi, prišao dobrodržeći gospodin star oko 60 godina, fino obučen, elegantan i pitao ga: "Momak, hoćeš li biti ljubazan da me počastiš sa 10 maraka?". Posle mu ispričali da lik tako operiše već duži period i kako ga ljudi uglavnom gotive. Car. Jel ga neko sretao?

Bemti sve, u ovom kafiću gdje sam radila/radim (još se ič ne zna) pojavi se taj lik. Al niđe veze sa elegancijom. Lik samo upade, ja za šankom i kako bi glasnija muzika, a on tih nisam ga na prvu skontala. I odjednom ga ljudi krenuše tjerati iz kafane. Ja kontam šta se dešava, koj kurac, kad mi onda rekoše... Čak mu je jednom neki stalni gost bio ponudio petaka i ovaj se zbunio. Al tek kad ispirčah ljudima za njega vele da su čuli već za tu pojavu. Samo, nije elegantna. Možda bila subota kaci ga vidjeo pa kontao upasti na svadbu. Il sahranu :D

И мене је стартовао испред Зенита. Нисам исп'о цар с добрим камбеком па да вам се похвалим сад, чова ме право збунио. Рек'о сам да немам и ту смо се растали.

Ja sam od cigana koji je prosio sa nekim djetetom komiranim uzeo marku da nazovem iz pošte familiju (2001 godine meščini). Tražio para od mene, ja mu rek'o da i meni treba. Kaže "kume hočeš još, znam ja šta je beda".

Lolololo, znam ja sta je beda.

Nego, priča mi kum koji radi u BL kako mu je dok je sjedio negdje vani na kafi, prišao dobrodržeći gospodin star oko 60 godina, fino obučen, elegantan i pitao ga: "Momak, hoćeš li biti ljubazan da me počastiš sa 10 maraka?". Posle mu ispričali da lik tako operiše već duži period i kako ga ljudi uglavnom gotive. Car. Jel ga neko sretao?

Lik me statovo 2x. Jednom u Pekam pabu, a jednom u Kombu... Najprije sam konto da je neka skrivena kamera,poslije vidim ljudi ga salju u 3 lijepe. Zanimljiv lik, nema sta.

čuvajte se ljudi koji ovako pišu slovo a, ne znam zašto ali čuvajte ih se

Keru, đe si ovo usliko, buraz?

nije to moj rad

u subotu vam je Pejakovićeva predstava u Jazavcu, preporučujem vam da ne propustite to
https://www.youtube.com/watch?v=JwYv_RAVQks

Bravo, Keru, kad sam vidio Đoku Grubišića, plakao sam.

da, a grafit je nastao Namejdanu, kod Zelenog

Da, prepoznao sam onaj zapišani dio zida, desno, na dnu slike.

Neki birc, neko druženje, neka rakijola, ovo ono...
Može?

gdje u banjaluci mogu da kupim špirit jeftino? industrijski. i koji je optičar u bl najjeftiniji?

Hogare, ja bih rado u kafanu, ali nemam kad. Punac mi je imao moždani udar, pa smo i familija i ja na nogama 24/7, inače bih otišo neđe otkinuti se, da isperem glavu od sranja i gluposti koje su mi se nakupile u zadnjih mjesec-dva.

Mentol, Optika Stanković u Merkatoru, telefon 051 312 037