Prijava

Nismo se vratili u Glamoc!

Kajteze, znam da niste, Manjača je bila viša od Mt. Everesta, ali su je Glamočaci ugazili dok su silazili u Banja Luku.

Hahahahah, brate....

trebate vi koji niste, ugledajte se na nas mrkonjčane... samo specijalne izaslanike imamo, koji pokoravaju bl...

Ako odemo onda je daleko putovati do opstine na posao!

Imal kojeg da je živ po ovijema vrućinam suncetižarko krvavo

Buraz, umirem i nalijevam se ladnom limunadom. Pakujem stvari za Exit (odoh u petak sa ćerkicama na Motorhead), pa sam izludio.

Oooo bogam na dobar koncert ih vodis nema dalje. Ja u petak odo kupiti lavor za noge i laganini :)

Akbogda (akmezenapusti) oticu u Gucu jedan dan da se unistim

Шта мислите о изградњи цркве у Борику, тамо иза Бранко Ћопић школе, на 500 метара од два храма и на можда 700 метара од цркве на Ребровцу?
Да ли ће та црква да префарба клупе на околним шеталиштима, на којима је испуцала фарба? Шта ћемо са љуљашкама, да ли ће и оне и даље да шкрипе?
Можда ће и поправити онај плафон у читаоници првог павиљона, да не капље вода из њега кад год је мало кишовитије вани?
Или можда уведу најновији крик технологије на факултете - пријављивање испита електронским путем?

Crkva ne treba biti blizu škola, zgrada ili ulica ;-) Mogu raditi šta hoće, ali se ne smiju nametati u naselju.

Gdje god nadjes zgodno mjesto ti crkvu posadi, jer je crkva isplativa, moze da zaradi!

kajteze, to je sigurno Facafacaa urgirao za crkvu usred Rikabo, pa će se onda bahatiti nekretninama. Još kad ugradi liftove u velelepnu crkvu, eto biznisa. Primjer:

Faca: - Sine, vjeruješ li u Boga?
Dijete: - Da, ako mi odmah kupiš ajfon, sladoled i Soni tricu!
Faca (u sebi: Sjeme li ti tvoje maleno!): Ahh, biće, samo budi dobar, ajde sada da se vozite liftom ti, tata, mama i sestra, 5 maraka po osobi, prvi put u vašem gradu, razglasi malo po zgradi, popust pola marke na škole, fakultete i domove penzionera!

Шта мислите о изградњи цркве у Борику, тамо иза Бранко Ћопић школе, на 500 метара од два храма и на можда 700 метара од цркве на Ребровцу?

Mislim to da se nadam da je neće napraviti. Pa jebote, ko da ih nema dovoljno u blizini.

sretoh nekidan jednog starog člana... uspio momak, samo da vam kažem :)

da ne bi ko pio pivu poslijesvetog jovana?

Koga i šta je uspjeo?

Đeste ljudovi :)