Prijava

DOZVOLITI DENDROFILIJU

Dobro je, pomislih da ne razumem foru.

Dusane, dendrofilija je kada te seksualno privlace stabla drveca. O cemu pricas?

Ajde peki nemoj sad da se pravis da ti je neko provalio šifru:)

Dusane, dendrofilija je kada te seksualno privlace stabla drveca. O cemu pricas?

Ajde

Ajde peki nemoj sad da se pravis da ti je neko provalio šifru:)

Иди јеби јелку!

ahahhahahaha dao si mi ideju za definiciju

Душане, дозволи да те преподобна пуфна просветли, јер и оно што знаш није исто као кад ти она каже.

Молим вас лепо, кад су месоједи зашивали кокошију главу на тело свиње?! Гнусно!!

Хахаха! Да ли је неко гледао Стоногу? :)

Ај реците да ово није болес
http://www.robbyallen.com/TreeHugger.jpg
Замислите само неког месоједа са, божемепрости, овцом.

Meni je trulo celo to spamovanje. Da ste otvorili temu "Mi koji volimo da krkamo meso" stvarno bi me bolelo uvo šta tamo pišete. A spemuje se uvek na isti način i sa istim forama.

Najveća nebuloza do sada mi je što je neko izvalio (malopre sam pročitala mrzi me da se vraćam) da ne treba da se brinemo za životinje zato što tamo negde gladuju deca. Kako mi možemo da brinemo o životinjama kad deca gladuju, taj rad. Prvo, uglavnom su ljudi ti koji su zajebali stvar kada su u pitanju gladna deca. Drugo, jedna stavka ne isključuje drugu. Ako brinemo o životinjama deca ne gube ništa ni ne dobijaju ništa, jednostavno je nepovezano. Radiš ono što možeš i za šta si sposoban. Da li si ti nešto uradio možda za tu gladnu decu, kad se već toliko brineš?

Pa ako se tucaju sa zivotinjama ne gutaju:)) Ako to rade sa muskarcima nema razloga da to ne rade:)

Zyclone, verovatno tu nadoknađuju vitamin B12 :)))

Da li si ti nešto uradio možda za tu gladnu decu, kad se već toliko brineš?

Jesam. Al' da ti ne objasnjavam kad vec ne razumes da je licemerno asketovati u cilju zastite kokosaka i prasica a na mnogim delovima planete ljudi umiru od bolesti i gladi.

Vegetarijanstvom se zanose uglavnom dokoni ljudi koji zele da se istaknu time. Imao sam prilike da vidim vegetarijance koji su se posle dva dana fizickog rada dohvatili najmasnijeg parceta svinjetine.

Ne napadajte vegetarijance, nisu oni krivi što su takvi.

AJ zdravo. Israste se za medalju.