Prijava

Обрати пажњу на тај део после Геј. Ојха.

Хејтујем ову тему најстрашније. Кад би могли некако да је оставите Црној Гори а не овим шбб кбб причама, шта је било кад је било и како ће бити, било би најбоље.

Ајакс је толико урбан да кења бетон а ми смо сељаци :)

+1
da ti nije bilo tih seljaka , pukao bi ti brale moj u prvi svetski rat , do drugog ne bi ni došao.

_AJAX_
SMarko nisi razumeo moju poentu. Najbolji ljudi danas u Crnog Gori kao i u Srbiji uostalom su seljaci, ljudi sa sela.

Ја живим на селу од свог осмог мјесеца живота, дакле не бих дао ово мјесто ни за цијелу Подгорицу :)

A vidi koincidencije. I Momir Bulatović i Filip Vujanović, jedina dva po meni pozitivna lika iz tog cg političkog miljea, rođeni u Beogradu. 51 i 54.

Да знаш да ми је Филип кул само из разлога што слободно шета Подгорицом без обезбјеђења, сријетао сам га иза пејтона (зграда иза које је јако мрачно) са његовим Аудијем, дошао ваљда код мајке док је још била жива, изађе фино као господин и свој поса'...

Сива оћу, јеба ти не могу

Да знаш да ми је Филип кул само из разлога што слободно шета Подгорицом без обезбјеђења, сријетао сам га иза пејтона (зграда иза које је јако мрачно) са његовим Аудијем, дошао ваљда код мајке док је још била жива, изађе фино као господин и свој поса'..

Aha , jednom pored mene , ladno čoek sjedi u kafić i kucka nešto na lap top. Zabolje ga kurac , u neku kožnu jaknicu bez obezbeđenja , kralj. Jes da njegovu politiku nešto i ne volim al' mi se sviđa zbog njegove slobode.
http://www.youtube.com/watch?v=2q7mebffQSs
Ođe je Fićko , za transfer blama.

Viđi vas, gomila Južnih Slovena koja se raspravlja o glupostima dok ovi u odijela trljaju ruke, ladno im za njih a nemaju ih đe u džep stavit od silnih para što su pokrali. Toliko zadrtosti a svaki 2-3 stanovnik ovih prostora ide na ili je završio fakultet. Ccc.

Viđi vas, gomila Južnih Slovena koja se raspravlja o glupostima dok ovi u odijela trljaju ruke, ladno im za njih a nemaju ih đe u džep stavit od silnih para što su pokrali. Toliko zadrtosti a svaki 2-3 stanovnik ovih prostora ide ili je završio fakultet. Ccc.

E, ne može sad takva revolucija. Nismo još nacionalno sazreli. Trebalo je prvo da nacionalno sazremo, da vidimo koji je koji narod, ko i svi u Evropu, pa onda sledeća etapa: socijalno sazrevanje. Ovako će još krasti i krasti, jer smo nedovršeni u svakom pogledu.

Мени је веома криво што се племена мрзе међу собом, стварају и бришу нације, недорасли и недозрели... Све је то последица економске беде, а онда потом и духовне. Пореклом из Црне Горе, тачније Никшићана, не могу да схватим толике сукобе међу Србијом и ЦГ. Волим ЦГ крш приморје и не бих га мењао ни за Сејшеле. Кад се попнеш на Хај-Нехај тврђаву, па ти пукне поглед на крш подно ње, византијско плаво море удара у душу, а титански венац Паштровића стоји као неко страшно знамење... Е, то је Црна Гора. Две мајке као једна - Србија и Црна Гора.

Е, то је Црна Гора. Две мајке као једна - Србија и Црна Гора.

'Vako , ćale mi je jednom rekao :
-Sine , ti imaš dvije majke i jednu sestru. Nikad ne zaboravi to , prva ti je majka ona koja te je rodila , druga majka ti je Crna Gora , a sestra za koju gineš je Srbija.

Mada ja i dalje ostajem pri onome da oko SCG treba podignuti betonske zidine i lagano pustiti kanalizaciju civilizacije da se slije međ njih.

@SherlockHolmes221B Добро ти је рекао стари. Међутим, ако ниси приметио, око С и ЦГ је давно подгинут бетонски зид - са запада усташки и балијски, са севера угарски, са истока буграско-румунски, са југа шиптарски. И сву канализацију су пустили да се слива међу нас, а из њиховог дворишта, па се помешало са нашим канализацијама које нам не мањкају. Нису криви они, јасно је. Ипак, без обзира на то што се талог и муљ нахватао на врховима и Србије и Црне Горе, ја никада нећу признати и прихватити да тај талог и муљ представљају било који народ на овом свету.
Сутра када се буде комадала Црна Гора као што се комадала Србија, нећу жалити живота да се одужим светим претцима Црне Горе који су стали раме уз раме са Србијом и Србима. Ја не волим мит о Црној Гори и Црногорцима, ја волим истиниту Црну Гору и Црногорце.

Valdemar - није напредак народа одређен националним сазревањем и идентификацијом националне свести, већ учењем, радом и трудом у свакодневним пословима који живот значе. Национално освешћење и национална зрелост спадају у категорије више свести и немају битан утицај на свакодневни живот. Распад Југославије и сукоби након распада нису последица националне не-свести, већ правно-економске беде у којој смо били убеђени да ћемо постати бољи, лепши и богатији ако ``добијемо своје``. Сада верујемо да ћемо исто тако постати бољи, лепши и богатији ако утврдимо свој ``прави и истински`` национални идентитет. Зато трагамо за њим на све нереалније и незрелије начине - од праисторије до потпуног брисања националне свести. Резултат тога неће бити напредак.

https://www.google.ch/maps/@42.4237784,18.7680461,3a,66.8y,272.43h,75.41t/data=!3m4!1e1!3m2!1s4emxNrm19DcAAAQqmQzAdg!2e0?hl=en

mislim da je ovo panorama koja sadrzi sve elemente crnogorskog drustva i kao takva najbolje opisuje modernu crnu goru.

neko bi reko da fali magarac i govno, ali rekoh modernu crnu goru.

Mislim da crnogorci treba da lete sa sajta

ima druga crnogorska tema, druže Zapata, na ovoj rizikuješ ban zbog nekropostinga ili kako se već to zove.