Prijava

Grofe nećeš biti dekan na faksu, džaba ti sve lolo

Chachak
yeahbote, kolike seljachine. i posle oni mene vranjanca prozivaju da sam seljak...
Toliko iskljucivih, bahatih ljudi da je to neverovarno.

Vole dobrano grešiš. Čačak ti je gostoljubiv grad.

cacak odishe era ojdanic energijom prolazio sam tuda i stajao na pljeskavicu i da se popije nesto kad idem u cg

Ne odiše Erov, već Cecinom energijom!

mrš u kurac majmune debilni

Jebo te, čitam čitavu temu, plače mi se što nisam ranije napravio nalog da sam i ja mogao da se sprdam... Ali šta ćeš, kopile(ja) imalo 12 godina...
Yeahbatch(Marko) završi studije, ostali ponapustiše sajt, ostadosmo Kaunt, i ja, i možda još neko ko baš nije aktivan... :'(

Cacak je jedan od retkih gradova za koji nemas neku automatsku asocijaciju. Tipa kad kazes Kragujevac, odmah povezujes sa narkomanijom i zenskinjem koje se udara sa Italijanima za burek. Za Cacak nema nista. Koliko znam, slabo su nesto intelektualaca i istaknutih ljudi dali. Borac je ono ok, sport - trude se.

Generalno mislim da ljudi iz Cacka imaju diskutabilne higijenske navike.

Zanimljivo...
Gde ste ČAČANIIIII...

Cacak je jedan od retkih gradova za koji nemas neku automatsku asocijaciju.

ja ne znam toliko mnogo cacana al sam od mnogo ljudi cuo da nema gorih ljudi od cacana. Koliko je to tacno, ne znam.

Jebač je iz Čačka. Dovoljno?

monoton grad, bio sam tamo dosta puta i nikad u zivotu nisam video dobru ribu u cacku.interesantno..

Лукић
Jebač je iz Čačka. Dovoljno?

hahaha, jbg on je iz kosjerica, ne znam da li se to računa :)

реално чачани су преговна

ја нисам чачанин ал сам говно у сваком случају

од истакнутих имају диса, надежду петровић, кићановића, обрадовића, не знам кога још

Odakle si ti bese iz uzica?