Prijava

Milorad Dodick

Respect.

Milorad Dodick

To sto si bio pod njegovim satorom i aplaudiro mu masnim rukama od svinjetine pred izbore se ne racuna!!!

Рус
Milorad Dodick

Ja nemam pojma ko je Milorad Dokurac, ako neko može da mi pojasni bio bi mu/joj zahvalan....

Ma to mu se ujak tako zove kao predsednik

Lol

pa sa Dodikom sam sjedio bezbroj puta
kako u dvorani u kafiću prije utakmica, tako na večerama posle utakmica

legenda čovjek
pozzz

Ja sam bio kod Pavića, a i kod Dragoljuba Mihailovića, Zorana Živkovića (ne političara), Sretena Petrovića, pio sam radžu sa Basarom i čaj sa Raičkovićem. Možda nekome nisu baš selebriti face, ali meni jesu.

Rispekt za sve osim basare pijanog

Rispekt za Dražu il je ipak bio Dragoslav?:)

HAhaha, Draža... Jbg, lapsus... A da, Basara je težak slučaj razjedenog mozga. Verovatno je bio normalniji kad je bio mlađi.

Ni sa kim. Da jesam setio bih se.

Ali sam dobio autogram od Stjepana Bobeka pre smrti, na poleđini njegove fotke iz mlađih dana. Poklon porodici.

I fotografisao sam Troickog za pasoš ili vozačku bemliga.
Radio sam fotku ženi za koju se ispostavilo da je naša šampionka u bodibildingu.

Video Acu Seltika 5x oko zgrade Politike. Ko nije?

Sećam se priče da je neki poznati roker sedeo u kafiću u Beogradu i videle ga moja keva i prijateljica i ta prijateljica sva u šoku od sreće, tražila mu autogram, smarala ga te je on oterao u tri materine. Posle tog incidenta više nikada nije htela ni da čuje za njega niti išta od njega.

Valdemare jel istina sledeće: da je Pavić stalno pušio neku lulu iz koje je čudno mirisalo (?!), da mu je žena bila jako ružna?
Priča se da je konzumirao zeleno i da mu je žena bila ružna te uzrok seksualnih frustriranosti koje se ponekad javljaju u njegovim delima. Čitao sam samo jedno pa ne bih znao, a ovo sam sve načuo kao neke tračeve od ljudi koji su imali ljude koji su ga poznavali pa se unapred ograđujem i pitam koliko je to istina.

Sa Dženifer Lopez iz dveiljadeprve jbg

da je Pavić stalno pušio neku lulu iz koje je čudno mirisalo (?!), da mu je žena bila jako ružna?
Priča se da je konzumirao zeleno i da mu je žena bila ružna te uzrok seksualnih frustriranosti koje se ponekad javljaju u njegovim delima. Čitao sam samo jedno pa ne bih znao, a ovo sam sve načuo kao neke tračeve od ljudi koji su imali ljude koji su ga poznavali pa se unapred ograđujem i pitam koliko je to istina.

Prva zena onako, oruzan babac, jos je ziva. Druga, "pisac" Jasmina Mihajlovic isto teska grobina u faci, ali deluje da je bila ok picka svojevremeno. Inace druga zena je mladja nekih 30 godina od njega, ostavila muza i malo dete...
Sva autorska dela je dao njoj, prvu zenu i decu ostavio golog dupeta. Debil izuzetan jednom recju.

Valdemare jel istina sledeće: da je Pavić stalno pušio neku lulu iz koje je čudno mirisalo (?!), da mu je žena bila jako ružna?

Jeste stalno dudlao lulu, ali koliko sam ga video, nikad nisam osetio zeleno. Žena... Onako, matorka, nije nešto ružna, a nije ni lepa. Možda je lepša (ili ružnija) bila u mladosti. Ja sam je upoznao tek posle njegove smrti, pre nekoliko godina.

U pravu ste za tu drugu. Može bit' da je bila dobra u mladosti a i ne mora da znači.

Ako se setim još nečega što pričaju o Paviću pitaću opet. Hvala na odg.

Sa Minom Kostić.

Zamalo, ali stvarno!

Ovo onaj što je pisao Poslednju knjigu?
Čitao sam to kao dete, valja li pročitati ponovo?