Prijava

ne bole te leđa,ali počnu da te bole noge duplo više nego što su te bolela leđa

želim da večeras ne moram da idem na trening

I ne odes na taj trening,ali se zeznes sto to nisi uradio.Sta god da treniras nije bitno(kosarka npr.)...Dosao Vlade Divac da bira nove talente,pa se raspitivao za tebe i hteo da vidi kako igras,a posto nisi tu on odabrao nekog drugog lika.A jos si kuci pride se toliko ukocio od nepomicnosti,jer nisi vezbao,pa su morali da te mazu pomadama i da te masiraju da bi se ponovo pokrnuo,a za to je bilo potrebno 2 nedelje,takodje je i Vlade zaboravio na tebe i nije vise dolazio u posetu.

Zelim da napravim jednu odlicnu zurku u mojoj kuci sa najboljim ortacima i ortakinjama.

I..napraviš ti žurku;dođu ti svi koje znaš i ne znaš;kuso i paso,levi i desni.Bude ludilo provod,ti srećan,sav bitan.Svega na volju-od ića do pića.Muzika fenomenalna,čak se ni komšije ne bune..I,onda se neki krele seti da,pošto je tako cool žurka,(a njegova je propala prošlog vikenda jer si mu ti mazn'o curu),malo on tebi "zabiberi"..odluči se za cheep varijantu koja nikad ne omane:sipa ricinus u sva pića,klopu..svi već veseli-odrveneli im jezici,pa ne primećuju-a ni ti:)

I,onda-BUM!Nastane jurnjava do kupatila,neko stig'o-neko ne,seru ljudi i povraćaju sve u 16 po celoj kući,prde,podriguju i proklinju dan kad su ti došli na žurku(između dva sranja i tri povraćanja)..fijasko!
A tebe strefi dinamitski prd i srać baš u momentu kada je cura tvojih snova posle poljupca odvalila rigoleto po tvojoj novoj firmiranoj majici..
Na kraju,kuća puna azota i isparenja odleti u vazduh kada je neki majmun hteo da zapali cigaru...;)

Želim da me slikarstvu podučava Leonardo da Vinči!

Sve što ti treba je da umreš.
Ali koji si baksuz, ti odeš u raj, a Leonard gori u paklu!

Želim tretman akupunkture boli me kičma..

E,odeš na jeftiniji tretman(ipak-lova je lova),ne znajući za manu svog akupunkturiste-da je kratkovid...

Uzme on igle,ali štrikaće,izbode te k'o rešeto,tako da te je sve podjednako bolelo,a i zaposlio si se u diskoteci kao light-master.

Želim da se ne nerviram.

Odeš na akupunkturu, tretman protiv nerviranja. Ali odeš kod istog kratkovidog lika kao ja.

Specijal Double light-master! Doček 2010 100eurA All inclusive! We will be rich!

Želim da ljudi budu iskreni.

Postanu svi ljudi iskreni i počnu da balave samo suvu istinu i ništa osim istine..
Svet počne da se raspada,brakovi pucaju,države se gase-opšti kolaps..i,najgore,nema više Vuke..

Želim da večeras dobijem na LOTO-u (u stvari,baš i ne,ali nedostaje mi inspiracija).

(Nažalost...)

Sela ti lepo, uzela listić, skupila se familija ako budeš dobila, i nadate se. I ide, prvi broj 1. IMAŠ! Drugi broj 2. IMAŠŠ! Treći broj 3. IMAŠŠŠ! Četvrti broj 4. IMAŠŠŠŠ! Peti broj 5. IMAŠŠŠŠŠ! Šesti broj 6. IMAŠŠŠŠŠŠ! I sedmi broj.........................................................................................................................................................................................36! ???
Mama: 7 jedinica, odi vamo da te ubijem, jebem ti i ovo i ono, i tetka pritrčava i svi se na tebe okomili i ubiše Boga u tebi i završavaš u bolnici u komi mesec dana.
Budiš se posle mesec dana i kažeš jedva mami koja sedi tu da te dokusuri: Pa majko, uzeli smo pare, sedmi broj mi je bio 36!
Mama: Sad mi to kažeŠŠŠŠŠŠŠ ???

Želim da ljudi budu iskreni ali da ne bude rušilačkih posledica!

Pa,postanu iskreni-toliko da ti bude muka od svega-toliko da ti dođe i malo da lagiš,al!!

Kazne za laž su drakonske,tako da se više niko i ne seća da je neko ikad lagao!Prolaze godine,eoni,ti se raspadaš od dosade,pa počneš da kuneš svoju želju i da blagosloviš dan kad ti je uništena!

želim da sutra izlenčarim celi dan!

Rano jutro pola 6, ajde seko budi se, cepanje drva, ruke ti oznojene, kažeš ipak dobro je, al evo je ujna. Sad mesiš kolačiće, uskoro slava je, mirišeš na orahe, a kose ti brašnjave, moja VanGoga. Taman sad da odmoriš, kad evo tvoga tatice, kaže bilo platice, kupio ti krpice, moraš da probaš. I tako redo dan za dan, uvek nešto novo je, uvek nešto iskoči, nadaš se bolje sutra će, al ima još familije, moja VanGoga. ( Ritam: Novi Fosili-Moja Milena )

Želim nešto drugačije, nešto veselije.

ispuni ti se to...zivis na visokoj nozi..budes srecan i zadovoljan...i u jednom trenutku setis se nekog trenutka iz "prethodnog zivota"..setis se prijatelja,lepih trenutaka..setis se da ti je ipak bilo lepo onako kako je i bilo...

zelim da se uskoro oporavim od udesa

Ma oporavak je ladovina. Svi ti dolaze, svi te slušaju, donose poklone ekstra sve... Ipak ti hoćeš da ustaneš i udahneš svež vazduh na terasi! I kreneš polako, držiš se usput za krevet, stonu lampu, stari sat na navijanje, novi digitalni sat sa alarmom i svetlom u mraku, pa za astal, posudu za voće, pa za ostatke od ručka, stolicu 1, stolicu 2, vrata od terase, saksiju sa fikusom, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa KAKTUsssssss! Pade s terase i opet udešena. Ali ok je to, svi ti dolaze, svi te slušaju.... Al ne idi na svež vazduh!

Želim bombonu sa ukusom njenog poljupca.

(njenog???o pa ko ti je ta)

Želim da budem predsednik nikaragve!

...i kandiduješ se ti popunjavanjem formulara na sajtu Nikaragvanske vlade. Krene kampanja sa obećanjima tipa:
-Mi ćemo ukinuti vrućine
-Mi ćemo zaposliti sve slonove (mada tamo nema jebenih slonova, al kako si ti to mogao znati, kad tamo nikad nisi bio)
-Mi ćemo zaratiti sa Trinidadom i Tobagom i obojicu ih pobediti
...raja se primi i ti pobediš na izborima.
Krene ti mandat i svako jutro doručkuješ porciju crva termitnjaka, koji se tove na lokalnom hipodromu, jer je to viševekovna tradicija, iz doba kad su crvi bili jedina hrana, zahvaljujući kome je nacija opstala. Naslediš i lične stvari prethodnog perdsednika, među kojima i donji veš, čekicu za zube... koje moraš i da koristiš, jer se vodi višedecenijska kampanja štedljivosti, zahvaljujući kojoj je zabeležen rast BDP od 16%.
Pošto nisi smeo imati sexualne odnose u prvom madatu (managvanski kodeks) izbila je afera, jer si uhvaćen u vršenju bludnje radnje sa kravom lokalnog seljaka. Razrešen si funkcije po kratkom postupku, a muž od pomenute kave je trebalo da uradi tebi sve što si ti uradio njojZi u naletu strasti.

Želim sutra lepo vreme.

I bi sutra lepo vreme...ali!

Lepši dan u životu nisi video.Kad-ZVRRRRRRRRRR!!Zvoni fon.
-Dobar dan-dobar dan,Vi ste taj -i-taj?Ja sam taj-i-taj.
E,pa lepo.Dobili smo Vaš broj putem slučajnosti koincidencijalnog paradoksa urušavanja svemira softvera(naš Rajko bio pijan,pa zasr'o stvar,al' paz' da ti ne kažem)i javljam Vam da ste osvojili jedan vrlo egzotičan poklon!
-Jeeee...počneš ti..
--...ceo dan u ukletom rudniku -turističko razgledanje sa originalnim šlemovima na glavi gde je petrolejka umesto svetla,pa morate paziti na ravnotežu-cvrkuće glas.Naravno,odbijanje snosi konsekvence,morate platiti celodnevni boravak +pdv+ščć+gjh+itd...
Tako ti-iako je osvanuo prelep dan,odeš u rudnik,ne vidiš ni zračak sunca,a vratiš se u mrklu noć,prljav,sa pola kg.čađi u plućima smrdeći na petrolej...

Želim da pevam u noćnom klubu!

И преко везе те запосле у некој рупи на Северном полу. Певушиш ту неких 100 година, али не стичеш неку велику популарност. Затим слете Марсовци и одведу те далеееееееекоооо... Направе звезду од тебе, нешто као ова Лејди Гага. Постанеш најпознатија Марсовка - Певаљка. Крену планови за први концерАт. Све спремно, бина је само твоја. Маса се скупља, жустро крећеш, и у неком тренутку неки марсовац се измане и погоди те флашом у главу. Одједном ти се замути, видиш неке птичице... затим угледаш светлост.

Желим да ми цветају руже.

Ruže su krenule da ti cvetaju... I cvetaju... I CVETAJU... Dok nisu toliko isccvetale da više en možeš nigde da mrdneš a da se ne izgrebeš trnjem...

Želim da se zaljubim u nekog normalnog and dostupnog

Zaljubiš se ti u jednog finog momka. I on dobar, sve po tvom, voli te, mazi te, pazi te i zove te Djole. I tako dani idu, veza se rasplamsava i dođe vreme za reprodukciju. I tu se pofaćate, i pocepate odeću, i on kad te vide golu kaže: Ej bre, pa ti nisi Djole!!!!!!!
( Dobra je želja pa zato nisam nešto gore od ovoga pisao..)

Želim ouzo od 40 posto alc! Svako jutro po 1.