Prijava

Vukajlijaš govna da ih nema

Hahaha pa ja nemam reci leba mi. Ako jebete bolje picke od mene onda rispekt jer ja jebem bas kvalitetne picke bez lazne skromnosti ali kako stanija, kim i dzej lo mogu biti prosek picke jebem mu mater da mu jebem mater?

Video sam tilmovu zenu na fb dok sam imao fb i znam kako izgleda makar na slikama zato sam mu i rekao

Brate ja vise volim sise i jace zene, kao adel npr i da je picka lepa recimo ako je to izvodljivo a ja je u bulju necu gledati sigurno ona lezi na ledjima staromodan sam ja ovako ali brate ovo sto vi kacite od dupeta meni se gadi radije nek je razguzato kao cetka istrosena nego ,, izvajano,kako vi to zovete a ja to zovem odvratno

Adel ima fazon 90 kila jbte. Inače je veoma fin detalj kad žena nosi maju na bretele i ima onako lepo izvajana leđa oko pleća. To se teretanom postiže uz malo genetskog dara, a još ako je i lumbalni dio razvijen - pa milina.

Opasna govna na temi su izasrali autori sa diplomom eteefa ovde ja da vam kažem

Šta je ekvivalent kod suprotnog pola? Želim da odgovorim.

интересује ме да ли женама уопште значи облик и величина као и длакавост мудне кесе

sise koje nisu u obliku snupija/kruške/trougla i dupe kao jabuka bez čibulja i strija i da nije debelo, ogrmono i masno

Znači Leprikon ga izduvao ok

Kogod stavi dupe iznad realno jebac neiskusan

šta ti jebeš bušnu sisu