Prijava

Ma sise dupe ce kucka srediti na trcanju ..... buhhhaaaa hahahahaha

bolje da ima bolje dupe.. jer ono ako ima lose dupe onda ne zna ni hodati (nije svaka riba coco ili j.lo) i onda jbg.. ali ako zna da nosi vece dupe,onda mogu i velike sise u paketu ;) m`da nije bitna toliko velicina koliko oblik i kako joj stoje.

Obim dupeta i obim sisa mora da bude isti, ili obim dupeta veci od obima sisa. Da bi se sve to slozilo u jednu sliku struk mora da bude dve trecine sisa ili dve trecine dupeta.

Mene mrzi da merim. Ali sam cula da treba nesto podeliti, i ako dobijes 0.6, dobro je. Taj odnos povezuje Milosku Veneru i Kejt Mos, pa je optimalan.

Превише је то математике. :) Најбоље је кад цура има и једно и друго таман за руку. Ако не, онда макар једно. Ако не ни то, онда макар да буде добра у душу.

Od 0.6 do 0.7 je najbolji koeficijent za guzu. Obim struka podelis sa obimom kukova.

Najbolje je kad ima dobro dupe i dobre sise.

Sto bi reko veliki mislilac Edi Purasevic:Ja volim da kad je lupim po dupetu da se zatalasa jedno 3,4 minuta.

negde sam davno naleteo na tekst da inteligentni ljudi vise vole dupe od sisa....pretpostavljam da su istrazivanja uradili naucnici iz masacusea...

bem li ga..ne vezano za taj tekst..bulja je bulja...sise mogu da se kamufliraju dobro...a golo..totalno svejedno

Oba. Dupe i sise, dupe i sise, dupe i sise.

znao sam da ste mahom sisari.

Ma jebes i dupe i sise ako je riba gabor
pre svega da je lepa pa tek onda ovo
i od ova dva pre gledam sise pa onda dupe

Ако има добро дупе, контам да има и добре ноге! А ја готивим кад риба има добре ноге!
Значи одлучио сам се за сисе!

Ја волем малко ситније девојке. Ал дупе је у предности... Сиса за две шаке ме не привлачи. уопште нисам опседнут сисама... Више волим кад је тнка у струк и да кукови доминирају!

питање је сад!