Prijava

udebljala sam se ko krava, jedno 5 kila. jebena amerika i predivna hrana na svakom ćošku, mrzim je

Oćeš ti po Amerikama sa hranama da se slikaš.

seksa nabaci 3 puta dnevno sa preznojavanjem pozz

vozim bajs svaki dan po sat i po pa opet ne pomaže
eto ti hrana

Imam dol fetiš pozz
Onaj drugi vezan za profesije, u pitanju cu pekarke.

Vidro, ti nomad na raznoraznim rece da nisi otisla po amerikama? Kako je tamo, jel sunce tudjeg neba ne greje kao nase? Meni mnogo krivo sto nisam otisao pre dve tri godine a sad mi kasno. Koje si mesto, jedan moj brat je tamo blizu la a otisao je pre jedno mesecak dana.

Ja sam jedini covek u Srbiji kome je drvo koje je palo od vetra u oluji jebenoj polupalo kola. Jebem ti dan u picku.

Sta bilo lepi sunce ti jebem?
Kolko olupo, sve?

нисам спавао данима и обесићу се вероватно ових дана иам добар конопац

vozim bajs svaki dan po sat i po pa opet ne pomaže
eto ti hrana

Prešaltaj malo iz prve, pa će ti i 10 minuta biti dovoljno. :) Gledaj staze da ti ne budu ravne, po nekom parkiću, ili nedobog električni bicikl, onaj sobni, nego normalan. Još će i butine da ti se definišu, znaš kako... :)
Nego mogla si malo ispisati ako te ne mrzi, utisci, očekivanja, i slično da vidimo šta je i kako je... :)

Džani to zbog šljiva? Jbg, svima je sjebano voće, al cenim da si se oslanjao baš podosta na šljive, kad si imao skoro 200 stabala. Ja imam u dvorištu po jedno 2-3 drveta od svačega, do sad sam jeo samo kupine, za trešnje nisam bio tu, al ja od mog voća mogu eventualno da zaridim - proliv.

хаха ма какве шљиве, није ту никаква кинта, то сам се сморио мало због ракије, а иначе иам доста већих проблема због којих не могу да спавам

Vidro, ti nomad na raznoraznim rece da nisi otisla po amerikama? Kako je tamo, jel sunce tudjeg neba ne greje kao nase? Meni mnogo krivo sto nisam otisao pre dve tri godine a sad mi kasno. Koje si mesto, jedan moj brat je tamo blizu la a otisao je pre jedno mesecak dana.

ma zajebavala se :)
e, u santa barbari sam, prelijepo je, da se usereš od ljepote, temperature tokom cijele godine varira od 24 do 29-30 stepeni, jebiga, ja sam takav tip da mi je klima nekako najbitnija, ameri k'o ameri su sranje mrtvo, svaki mogući stereotip iz filmova/serija je tačan 100/100, malo tužno, al eto, navikneš se. može da se zaradi bruka, al ako si u kaliforniji, potrošićeš brže nego što si zaradio. :D
đe je taj tvoj brat, kako se njemu sviđa?

Samo da pozdravim Vidru

http://hundredbookpileup.com/wp-content/uploads/2013/09/Lorene.jpg

Inače čuo sam da dolazi neka nepogoda iz Hrvatske, tako da bi Bohor mogao da skloni auto lolo

ma zajebavala se :)
e, u santa barbari sam, prelijepo je, da se usereš od ljepote, temperature tokom cijele godine varira od 24 do 29-30 stepeni, jebiga, ja sam takav tip da mi je klima nekako najbitnija, ameri k'o ameri su sranje mrtvo, svaki mogući stereotip iz filmova/serija je tačan 100/100, malo tužno, al eto, navikneš se. može da se zaradi bruka, al ako si u kaliforniji, potrošićeš brže nego što si zaradio. :D
đe je taj tvoj brat, kako se njemu sviđa?

Opa, to je odlično! Meni što se klime tiče, samo da nije kiša, tu me Bog ovih dana baš ispoštovao al šta sad. Od onih koje znam da su (bili) u Americi, niko se nije nezadovoljan vratio, a svi (koji su se vratili) su doneli koliko su hteli novca nazad.

Sinoć baš pričamo neka devojka, par godina starija od mene, rešila da ode da radi u Americi, mislim tek je 4. godina studija, otišla je jul - oktobar valjda, na foru radi 2-3 meseca, i posle sledeći mesec putuje po Americi i troši te pare.

ma sjajno je ovdje. ja iskreno zarađujem koliko sam očekivala, al trošim jedno deset puta više, kalifornija je jedan veliki vašar, stvarno je haos živi, ne stignem da provedem sat vremena dnevno u kući. :D
a pazi, vrijeme u ostalim dijelovima kalifornije je haos, trenutno su temperature preko 40, pogotov' los anđeles i tak to, al ovdje, NIKAD preko nekih 28-29. kako? ne'am pojma, al je vrh :D

Jebem liga, ne znam koje bese mesto al i on zadovoljan radi kao spasioc i prima 10,5$ na sat a tamo gde stanuje ima dosta nasih tako da mu i to dobro.

Zaboravi jos nesto da pitam, jel stvarno njihova kola mnogo bolja nego pva nasa? I koliko su cigare, npr marlboro?

cigare su poskupe, u cijeloj americi, kol'ko sam čula, svi kukaju, al ovdje kod nas je 4-5 dolara kutija, što je JAKO jeftino.
a kola im jes' bolja, al te smori poslije 5 dana jer je jeftinija od vode i toči se na svakom jebenom ćošku :D

E i ova likuša je trebala ko spasioc da radi, u nekom akva parku. Bila prvak države u plivanju, al' se "razočarala", pa ne pliva već jedno pola godine. Mada su je prešaltali da šetka po tom parku, i pomogne ako nekome nešto treba.

Već vidim vidru na nekom tamo okupljanju, 120 kg, majica I love NY, crveni M kačket, i vozi šervoleta... :)

Ja tripovao kola, ko auto, gledam šta jeftinije od vode. Jel imaju one staklene flaše od 2l, ono je bilo do jaja baš...

E i ja da se izjadam, spičio grom na nekih 150 metara pre dva dana, još nemam net... :-/