Prijava

Za leto nisi napisao ljeto, nema ništa od odlaska. pozz

joj slepi retarde, odgovoriću ti kasnije, vidjela sam, al mi bijaše mrsko :D

Brate, gotivna si glava baš. Korektan lik skroz ovde po sajtu nego de mi reci kako se osećaš kad ti se neko obrati sa Slepi Retarde? Prelol mi to baš

Hah, osećam se ko dileja

Jbg, kad sam pravio nalog to mi je prvo palo na pamet, al sad kontam da je bilo bolje da sam metno nešto tipa "Kimi CZ1989BG SSSS", nekako je manje loše, a i manje je diskriminatorno. :-/

Pa ono, sa tim nikom bi te smatrali nedojebanim klincem ali te ne bi svakim obraćanjem vređali.
Mada vidi Šomija23 ili Krleta 96 ili koga već. Žive i oni jbg.
Svakako te boli kurac, nek te zovu i loncem samo da te ne razbiju.

A i to što kažeš. Aj uzdravlje, idem da tugujem jer me žene i na internetu kuliraju :((

pa promjeni nadimak, kad svaka kurta murta može, možeš vala i ti

Reko sam Kaizenu na onoj temi da mi skrati samo na "Slepi", al njega standardno boli kurac. :-/ A ko ga jebe i da ostane ovako, koga briga, realno ;-)

Brate, Makaronac i ja smo uz tebe, nemoj da brineš.

Hvala braćo, mnogo mi znači vaša podrška! <3

Biće to sve ok, Retarde, ne sekiraj se.

joj slepi retarde, odgovoriću ti kasnije, vidjela sam, al mi bijaše mrsko :D

Ajd mogla si i meni proslediti pp, ako mu odgovoriš... :)
Ne interesuju me baš Ameri, al me interesuje kako sve to funkcioniše. Komšinice neke dve moje, idu u Australiju, jedna ide tamo "na master", pa će se zaposliti, druga kao praksa, završila engleski, pa tamo nešto polaže, da ima dozvolu tamo da predaje engleski.

Kontam da ne možeš samo doći i reći hoću da živim u Abu Dabiju, i oni odma' MOŽE! Ove dve su se baš zezale oko svega toga, tipa 7-8 meseci već. U oktobru definitivno idu.

Prekljuce sam radio drugu,spavao sat i po pa radio juce prvu i uvece odem na neku pijanku,kucna varijanta... Popijem tri-cetiri case vina, curimo i ja se oko pola 1 vec izlogujem. Nije mi bilo lose ni nista, ali mi se jednostavno toliko spavalo da nisam mogao da funkcionisem. Odem u neku spavacu sobu,tamo hladno,francuski krevet,milina i reko ,,to je to, i'm out" i tako i bese. Bedak sto sam tako rano zakuntao, posle dosle i neke picke,kazu bila ludnica... :D

onaj osecaj kada te ortak druka kod picke lal

Sinoć upoznam neku malu, jako je slatka i sve kul bilo, onako baš, al' evo već 5 sati mi ne prihvata zahtev na fejsu. :(((
Ne znam šta da radim od sebe, hteo sam da idem da joj otrujem kera al vrućinčina neka pretisla ubi ždraka vrane pozijale.

možda još nije bila na fejsu

Роожан си Деки. позз

Pa i nisam baš.
A skroz gotivna čupri, mala ima tetku na ramenu al ne ko bohor nego kaligravija veliko A. I neki indijanci i ja kladimo se u turu jedan kaže da se zove Ana, jedan da se zove Andrea a ja da joj je šveci ime Anja i priđem sa tom čupri i ispostavi se da joj je šveca Aleksandra i kao ja sam u pravu lel i posle malo pričali o muzici držali se za ruke i sad i dalje je nema da prihvati zahtev da joj kažem da je volim