Prijava

sad sam bio u kladionici, ne radi ona danas nego neki debeli, cudno me gledao kad sam spomenuo ovo iz keca u dvojku

podrigujem čist H2S. Užasan osećaj.

sad sam guglao ni ja ne volim to,al podrig je podrig i uvek je prijatan

Ima u plemenu Zulu jedna poslovica: 'Ko okusi vodu Zambezija uvek joj se vraća'. Biće da ti se samo osladio život u metropoli :)

"Voda Zambezija" je ova u sredini...

http://yeyeolade.files.wordpress.com/2011/05/traditional-zulu-woman.jpg

imam nešto za jadanje....

uđem jutros u pedeseticu u jerkoviću i provozam se po celom jebenom kumodražu da bih stigla do banjice.
u povratku zapucam peške i stignem dvajes minuta brže od autobusa.l adno.

Kosmo, saučestvujem sa tvojim bolom :) Krenem ja pre neki dan iz BG-a za Obrenovac, nasred autoputa prokuva autobus, i onda po onom suncu kolona nesrećnika na marš od pet kilometara do sledeće stanice, i neće da stane niko, ne smeju da primaju putnike van stanice... Ne znam da li se bar 60 posto ljudstva izvuklo :(

ma bili neki iz studia b na stajalištu, pitaju jel ima neko da prokomentariše...ja se ujela za jezik.
a gledam onu kućicu za dispečere, u meni dovoljno gneva da je prevrnem.

Uh, kako volim da uletim u kućicu za dispečere! To kad stignem na neku prepunu stanicu, pitam nekoga od budućih putnika šta se dešava, svi sležu ramenima, niko ne sme da pita dispečere, e onda obavezno kao izaslanik odmarširam i ne odlazim dok mi ne kažu šta se dešava, kad će bus, šta su preduzeli....bar znam ostajem li tu ili smišljam alternativu. Najviše mrzim da nas tretiraju kao ovce i da pritom čak ne smemo ni da zablejimo.

imam nešto za jadanje....

uđem jutros u pedeseticu u jerkoviću i provozam se po celom jebenom kumodražu da bih stigla do banjice.
u povratku zapucam peške i stignem dvajes minuta brže od autobusa.l adno.

Znam za jadac. Živim gore na medaku, treba mi pô sata da se dotociljam dvaješesticom dole do mosta, za šta inače treba cvaj minuten, tako da idem peške kad je lepo vreme.

Čitavo leto onako pilićarski čeprkaju i asfaltiraju potez od dvesta metara ko da su po turskim lagumima mošti dahija tražili. Znam ja da je pola grada po selima banjama ili soli guzicu u Grčkoj pa nije žurba al eto ima i septembar da dočeka raskopano a onda mož da se jebemo svi odreda, ko stigne na poso, časti.

probila sam dlan nožem, između kažiprsta i srednjeg prsta, nabila nož skorz do koske. bilo samo malo krvi, al izgeda da sam ispresecala krvne sudove neke, trne mi srdnji prst. a onaj nož reckavi, jedva seče šniclu, al je kroz moje meso prošao ko kroz puter, mamu mu jebem.... al što je najčudnije, uopšte nije bolelo... haos...

ma jebem im mater nesposobnu i pokvarenu...a jutros mi neki penzos kaže " šta ti je,gospođo, pa javili su za ovo, bilo na vestima..." malo falilo da ga bijem, zaustavio me vozač...pederčino jedna dokona, JA NEMAM VREMENA DA BLENEM U VESTI, IMAM POSAO I DVOJE DECE PIČKA TI MATERINA!!!!

pa jel krvari sad, lemaja?

to za buseve je letnja klasika u ns.ne vozim se cesto,al kada idem skontam da sam pre mogao pesaka.radi se nesto u gradu uvek,pa busevi menjaju trase i mora da se ceka,bude samo po jedna traka.banja...prestao sam odavno da se vozam busom aktivno.u nekim situacijama autobus ne skrati mnogo putovanje.ja gubim 20 minuta u jednom smeru.sto i nije strasno.makar prosetam...

u bg je to cele godine...propast. 50ica ubedljivo najgor, pola godine kružila tamo ko soko štarka, pa dva meseca normalno, pa sad ide u kumodraž...i to sve na prostoru od dva kilometra.

Za pedeseticu je kružila najstarija fora...ide kao antibiotik na 6 sati.

ma jok, stvarno ide na sedam minuta...al je fora kuda ide, koja je struktura putnika( tu se voze najveći idioti), najviše ima džeparoša i uglavnom ne možeš da uđeš....

za bg je mozda najbolje koristiti bicikl.sve je bolje od autobusa.

Сувише брда за бицикл. А 50 и кад иде нормално, далеко је од доброг. Тако да је најбоље избегавати ако је икако могуће.

kako bre biciklom da izađem iz one rupe u jerkoviću do banjice, majke ti...jel znaš pod kojim je to uglom...pa jedva autobus izvuče....

Pa jedino pravo preme pijaci, pa pored crvenog solitera malo uzbrdo, pa onda pored BTC-a i onda...e jebi ga, opet uzbrdo...