Prijava

e moj celt, isto razmišljamo...

eee...pa kompresuju se te fekalije u crevu pa onda stane mnogo vise nego sto mislis...

требало је вишу пословну да упишеш геније

требало је вишу пословну да упишеш геније

što jes jes
tamo stane najviše govana

менаџмент неки, да заврши са просеком 7,21

prelepa uvertira za budućeg roštilj majstora

Jebotebog, ti moraš da se dokazuješ i suptilno ubaciš da znaš kolika je dužina creva i kad pričaš o govnima. Bravo za tebe, mudro momče, divimo ti se.

Ugasili mi internet pre pet dana. Odem, platim, uključim preko govornog automata koji se javi kad zovem podršku da pitam koji kurac gase a kasnim tek pet dana, obično ne diraju ni za mesec dana kašnjenja (automat rek'o da ako se uplata ne proknjiži u roku od pet dana opet gase), i radi, reko' dobro, skratili mi rok za plaćanje, nikad tako nije bilo, al' nema veze.
Juče opet prc, nema neta, nema tv-a, ništa. Zovem, nerviram se, nonstop zauzeti operateri, ili se niko ne javlja, odem u poslovnicu, kažem "ja platio, a vi isključili, koji kurac sad opet?", parafrazirano dabome, kad ona kaže nije plaćen jun. Reko' nemoguće! Dođem kući, tumaram, na kraju nađem neplaćen račun. I bespotrebno sam platio jul, nije moralo još dvajes dana. A sad nemam pare za jun. Ha. Idiot.

И мени тако искључили и ћале изгуби рачун кад је понео да плати. После зовем да их питам шта да радим сад, каже она мени да узмем било који рачун и уплатим, ја јој рекао да имам за следећи месец, каже она није фрка, уплати, пошаљи уплатницу и укључићемо. Тако и би. Наравоученије: Имам бољег оператера од тебе.

ej, tako sam i ja jednom telefon, sve te razumem.

Нисам био у стану од средине јула до 25-ог августа. Остао само један цимер у приземљу. Он требао да плати за јул, ја му нудио паре за бар пола месеца ал он каже не треба. Ја дошо у стан кад оно искључен нет. Па маму ти јебем штекарску, бар 10 дана ниси мого да платиш то. Ништа, цимнем ја неког ортака да оде до Еунета и узме уплатницу, али да каже лику да га активира да се не враћа после са уплатницом. И он активиро. Платио нисам, а ево сад је пети септембар и ради нет а да није плаћен за јул. Крааај. Тако сам зајебо еунецке педере и милијардере и јајаре и лицимуре. Сутра раскидам уговор јер су много скупи и лоша опрема јбг, цео дан ми ради нет по два минута па нестане на пет. Збогом Еунете, на курац те набијем.

Rrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

t-a-p-i-j-a finansijska i svakom drugom smislu

Otišla mi najbolja drugarica kod lekara na analizu krvi jer je malko ubledela u poslednje dve nedelje i nađu joj dijabetes tip 1. Jebem ti život.

Smo, to je juvenilni dijabetes, i drugarica će biti na inzulinu. Naravno, moraće potpuno promijeniti navike i ishranu. Žao mi je, jer i sam radim sa djecom dijabetičarima, kojih je sve više i više.

Život u 24. nije ispao onako sam očekivao. Ni približno.