Prijava

највише јер морам из пристојности да се смејем

Gde piše da moraš?

па није да морам, они то очекују од мене

Tako se postaje neurotičan. To kad radiš ono što se od tebe očekuje, a neprirodno ti je. Ozbiljno.

Jeste, bače, ne valja ti to. Eto ja važim za nekulturnog lika čudnih shvatanja i prilično neprijatnog za druženje al sam bar mentalno zdrav. Što će reći bromazepam isključivo gledam kako zoblju drugi.

Da se razumemo, nije sad da bi mi samo po sebi pričinilo neko osobito zadovoljstvo da doživim stotu al bi zato strašno voleo da maksimalno ojadim penzioni fond.

batali to socijalno prostituisanje. prestaneš da se družiš sa ljudima za koje si oduvek mislio da su debili, a družio se s njima ili jer ti ih je bilo žao ili da ne bi bio sam. jest da se onda više ne družiš ni sa kim, al jebeš to, razblažiš medicinski etil-alkohol sokom od borovnice, puštaš džefa baklija, izbezumljuješ se svaki dan, može li veća banja realno

немогу тако

а и пуко сам одавно, боле ме курац

Nisi puko, ne brini.
Tek ćeš.

знате шта је још грђе

то што су провалили сви пуја шотку и чекају стално да ја нешто одвалим да се упишају у гаће, а толико су глупи да не капирају ништа одатле нити било шта интелигентније од шћепанових провала из срећних људи које препричавају сваки дан

имам ја и паметнијих људи у друштву, него са овима сам сваки дан и осећам да и мени пада ово мало икуа

hahhhahaa, pa bjaaaaži od njih!

BJEŽI OD OVIH ODAVDE BAČ, VJERUJ MI

Ja se zaljubio u đevojku kojoj imena ne znam, a prilično sam siguran da me u životu nije primijetila.
'Ladno mi je prvi put u životu da su me spopali ljubavni jadi :/

To se i meni desilo, evo smo u braku 11 godina.

Jugoslovenu, zašto si voajerčina masna, dvogledom opremljena?

Slušaj Zera. Taj kad jebe žene dobijaju drhtavicu i padavicu.

Ma i beskontaktno, takoreći wi-fi

Jugoslovenu, zašto si voajerčina masna, dvogledom opremljena?

Brate, Jebač priča kako ga pratiš po faksu godinama a nećeš da mu se javiš niti kažeš ko si.
Imaš li dvogled? :)

grof sve natrčava na epileptičarke i dijabetičarke... bolesna smo nacija...

Ja se zaljubio u đevojku kojoj imena ne znam, a prilično sam siguran da me u životu nije primijetila.

Je l' može neko od vas da mi objasni kako je to moguće?
Kako, dragi prijatelji, da se zacopaš u nekoga o kome ama baš, baš ništa ne znaš? Kontam i za fiktivne likove i ono kada ne znaš nekog uživo, stvoriš neku sliku o njima na osnovu informacija koje sakupiš (tačno ili ne, nebitno), ali baš nekog koga si samo video... Jedino razumem da može da bude privlačna, ali baš da se zacopaš... :D
http://33.media.tumblr.com/tumblr_m4u1l0C0e31rwcc6bo1_500.gif

Zato što misle da su zaljubljeni, tj. ne znaju da razlikuju. Ili projektuju svoja neka očekivanja na tu osobu, pa su zaljubljeni u tu sliku koju su stvorili. Kaki sam poeta 10/10

feromoni, smorka, omirisao je.