Prijava

Је ли се звао Владе?

Nije, zvao se Majstor.

Еее, мука је то, давно још ми каже колегиница, еее знаш што је добра фора.. И нешто из моје дефиниције. Морао сам да одглумим да сам одушевљен.
(Иначе, да нисам знао, био бих искрено одушевљен, јер фора је реално добра, да се разумемо.)

Meni jedna dala pi"ke(zajkara bog) uz dogovor da joj se odabere poster(hvala bruse!).

U normalnim situatzijama izbegavam pominjanje sajta, ipak imam neku reputatziju jbg.

Meni jedna dala pi"ke(zajkara bog) uz dogovor da joj se odabere poster(hvala bruse!).

Jesi baš morao da me izdaš?

znam da svi trolujete, pravi ste đavolčići

Što se ova mala jada da je našla posao?

a brate tvoje dve sekunde meni 6 minuta lolololo

Nema je.. Otišla na čet: Kafana da se privikava na Južni Vetar i ćudljive mušterije LOLO

a nije da se jadam, al nije mi baš milo što nije neko fensije mjesto

ne dirajte je znate da se lozim na konobaritze i pevatxitze

Uf, kako ću ti napisati defku za to radno mesto :)

ja tju bolju lololo

Jutros jeo neka kuvana jaja. Što sad ovo spominjem, posle 3-4 naredna reda biće jasno. Krenem na bus, uđem u bus, posle tipa 15 metara, bus se sudari sa drugim busom na okuki, laganiji peting, otpali retrovizori, ali sudar je sudar. Ispretumba mi skroz prevoz, pešačio nekih pola sata, hvataj bus, pa metro drugi, pešači, nekako dođem na posla. U liftu uđem, krenem, stomak preseče, prdnem, omaklo se, jbg. Vonj onih jaja pre 3-4 reda obara. Cing-cing "seventh floor" - moj sprat. Ja izlazim, vidim stoji sekretarica moja, pogleda me krupnim očima i tom momentu uleće u lift. Malopre smo se mimiošli u hodniku, živa je, sad ne znam da li se deformisala u faci, hodao sam oborene glave. Stršno brt. Vidro, vidiš, tvoji problemi i nisu tako veliki.

Хахахаха, осмудио секретарицу. :)

Garant je proklela dan kad su zaposlili nekog iz druge zemlje :)

stoji sekretarica moja, pogleda me krupnim očima

Ovaj detalj me navodi na pomisao da si ili odradio ili planiraš da odradiš tu krupnooku. Piši propalo sad kad zna da si manijak iz lifta :)

Bruse, manijak je nivo za mene, ka'eš manijak pomisliš neki gospodin koji go u kaputu četvrtkom drka na žene starije u parku, jbg ja prdonja iz lifta, kudikamo gore :'-(

ja zvala oglas za konobaricu u nekom kafiću i odem na razgovor, kad ono neka raspala kafančuga. i šta ću, prihvatim, dobra dnevnica.
sad radim u kafani :(

НароЦки речено: Видра - гром-девојка!

... И тако се газда кафане заљубио у Видру, оставио све и жену и децу, преписао Видри кафану, Видра му рекла: "Газда, не'ш јебат!", газда одлучио да се убије, отиш'о до Дунава, стоји поред реке, чека да се обнови Жежљев мост да би могао да се баци са њега у 'ладни Дунав, надајући се да тада неће бити низак водостај. Лололо

Zamislio sam sirotu curu kako stoji sama u liftu i pogledom koji se sve više i više muti prati ona svetlanca koja beleže prolazak spratova i neumitno iščekivanje smrti od bojnih otrova. Kroz glavu joj prolazi samo jedna misao: "O zašto nije mogao lepo da me siluje kao čovek nego me ovako mučki ubija suzavcem?"

Smejem se već deset minuta, suze mi teku.