Prijava

luks je pravio
JAJA NA NOS

Nije to od jaja. Kad su pre stigla da se svare i još stvore i nus produkt? Ko zna šta je...

ako nisu jaja
koji li je kurac
lolololo

AHAHAHAHAHAHA, ko zna šta on siroma' tamo mora da jede po insotranstvima, sve neki GMO :)

Šta god da je, krupnooka će te zaobilaziti ubuduće.

Ako ga ne bude zaobilazila onda mora on nju jer tu nešto nije u redu :)

sad tek imas sanse lukse napadaj koliko danas

Ijs, nema šanse da mi takve marginalije poljuljaju samopouzdanje, odoh da je pitam da mi nešto iskopira ;-)
http://i.imgur.com/roj47tz.gif

žene vole jake muške mirise
samo napred lukse
nastupi tako da baka bude ponosna

kakvo kopiranje bre ipak nista od tebe

pridji i retzi joj lutko ne praktikujem ovo na poslu ali zbog tvojih krupnih okitza i razigrane butkitze(moze i osmeha ako tjes lajt lolo) te moram pozvati na vetxeru i txak tju ti dozvoliti da ti kuvas sto je za ovakvog txoveka istantxanog ukusa veliki korak

ovo da ona kuva je zbog jer ne moze kod tebe a i da vas neko ne vidi plus ste vetj u stanu

ako dobijes samar nisam ja kriv nego si ti nesto zasro :)

Na trulom zapadu se ne dobija šamar već sudski poziv bitešen-dankešen, nisu oni direktni ko mi.

pa jebo onda to onda budi jos direktniji nemas txega se plasis

pa jebo onda to onda budi jos direktniji nemas txega se plasis

Ček samo da ti isporuči Luks sudske troškove ili te još gore, strazburški otkuca za nalogodavca i inicijatora. Da se razumemo, ne vole oni tamo ni emigrante al su kud i kamo spremniji da poveruju u najgore što odavde dolazi, jer od balkanske sirovine je gora samo balkanska sirovina što ni ne želi da primi malo kulture.

neka isporutxi idem tamo da razbutzam lisabonski kazamat kad je mogao vojvoda, moj idejni vodja i intelektualni otatz da prezivi hasku golgotu mogu i ja malo da mardeljam u lisabonu

ovo neka letnja slika, sad je toliko hladno da i Šaban nosi periku