Prijava

Da li je ovo tema sa najvise strana?

Nije. Raznorazno pitanje ima više, a ima ih još.

Reko nije valjda snajvise, ispada dae samo oko 18,4% onih koji se ne jadaju

Mora da je slidža iz studija. Šapke, istinsko božanstvo i guru.
Tebe da zaboravimmmmmmmmmm

Ima da sa o'sečem sebi i da pustim na smrt da iskrvarim...

Mojne, vejve, ima još ribe u moru...

Ono, kažu da to oće da smiri čoveka. Odsečeš sve, podvežeš da ne iskrvariš, i kad zaraste, kul si. Malo se ugojiš, ali ugojiš se i smiriš kako dolaze godine, svejedno... Glavno je da ti više te stvari ne kvare duševni mir.

ne znas ti vejve jos kakve su ribe...kad budes znao neces pisati pesme i sranja

Kako moj pokojni deda reče
RIba, to ti je sine moj... mislim da sam se usro u pelene. Jbg., bio bolestan čovek.

kada omatrosi,pa pocnes da pricas kako si ih u mladosti imao koliko hoces.nijedna se nije izvukla.tako da treba samo sacekati,sve ce doci na svoje mesto.

Ja više ništa ne razumem. :'(

kada omatrosi,pa pocnes da pricas kako si ih u mladosti imao koliko hoces

kako matori ljudi kad pricaju nikad da spomenu jesu li to bili skrdnelji obicni kojih su imali mnogo ili bas bass dobre ribe??

Jack Harper
Ja više ništa ne razumem. :'(

otac nacije ce ti obajsniti sve sto ne znas u svim mogucim emisijama u toku nardenih nekoliko godina.

izijem flips

kako matori ljudi kad pricaju nikad da spomenu jesu li to bili skrdnelji obicni kojih su imali mnogo ili bas bass dobre ribe??

moraju biti dobre ribe.pa baba je po difoltu bila najbolja u selu,njih 15 je polomio to vece kada je smuvao.ove ostale su isto bile tako dobre.i mora bti koja strendzerka sa sluzbenog puta kod nekih nesvrstanih.

otac nacije ce ti obajsniti sve sto ne znas u svim mogucim emisijama u toku nardenih nekoliko godina.

Ne znam... :'(

on:malena reci 10 :p
ona:10:p
on:jedina moja,odvescu te na bjeli mjesec

Luks, malopre
Klikam: page crashed. haha

Izvinjavam se, Geri, deminutiva mi, ne mogu trenutno ni da budem kvalitetan kreten prema tebi, eto tako sam sam mnja.... Hm...
Zato što ne razumem ništa.

on:jedina moja,odvescu te na bjeli mjesec

I u šetnju bi bilo dovoljno.