Prijava

шта сад и ти кукаш

tata nece da mi kupi kornjacu :(

мува ме готичарка :(

мува ме готичарка :(

Проследи мени

Utopilo mi se mace u otvorenu septicku, tuzan sam dajte sljive :((

U gotičarke jebu! Još ako imaju crnu šišku ko Milan Stanković onda je opravdanje za grubost suvišna.

Imam gastritis, a upravo sam pojela bambija. Posnog bambija. :(

Дојаја. Чир је следећи корак. Само напред Гидра!

Mislim da je dimljeni šaran vrijedan čira, matere mi.

Иди бре у курац... Ја мислио ти Избосне, дркаш на јање и масну гуду, а ти једеш рибу, ОМГ... Шта је следеће? Пилетина???????

Pa brate, u gostima sam, jedem šta mi daju, k'o da ja radije ne bih šarene krmetine :(

Прц. Ја на посну славу вазда носим своје сланине. Или само пијем. То димљено, ти шарани, те рибље чорбе, накурац. Маните ме тога људи. Који курац славе ако ти изнесу посну храну? :(

A ne znam ni ja. Jbg, kod bake sam, u godinama je, valjda što si stariji, sve se više plašiš smrti, te post za ovo, te post za ono, te svake godine pod Ostrog... Ne osuđujem ništa, ispoštovaću, al krmetina je krmetina :(

Јашта, ја све што сам старији све више постујем овде. Него каци већ ту, никако да те питам што баш Мала Видра? Имам три теорије. Прва, то је по узору на песму Ману Чаоаоа Мала Вида. Друга, гледала си Рођен као ратник 1000 пута и одувек си желела да будеш Гидра, али пошто си женско и мала си, постала си Видра. И трећа, коју не бих анализирао, да си Видра из вица о зецу и видри лоло.

Ne, to je zato što male vidre siluju male foke do smrti ;)

БРУСКЕТИ, НЕ БУДИ БОТ ЈЕБЕМУ ОЦА. ОЋУ ОД ЊЕ ДА ЧУЈЕМ :)