Prijava

Dankanu dabome, znam ja da si ti Palmin :)

НЕСУМ НИ ЈА РАДИКАЛ НИКАД БИЈО. САМО ШЕШЕЉЕВАЦ. У ДЕМОКРАТИЈУ И ПАРТИЈАШЕЊЕ НЕ ВЕРУЈЕМ, ЗАТО И НЕ ГЛАСАМ. ЈА САМ ЗА КУЛТ ВОЂЕ, А ШЕШЕЉ ЈЕ ЈЕДИНИ ВОЂА.

ovo ce uzdrmati temelje srpske politike sig

Данкан Фергусон

НЕСУМ НИ ЈА РАДИКАЛ НИКАД БИЈО. САМО ШЕШЕЉЕВАЦ. У ДЕМОКРАТИЈУ И ПАРТИЈАШЕЊЕ НЕ ВЕРУЈЕМ, ЗАТО И НЕ ГЛАСАМ. ЈА САМ ЗА КУЛТ ВОЂЕ, А ШЕШЕЉ ЈЕ ЈЕДИНИ ВОЂА.

http://i.imgur.com/6VVsLXL.png

Bilo mi žao da ja dodam sliku :)

ГЛЕ СМАЊИЛА МУ СЕ ПИЧКА НА УСТИМА. ЛОЛ

Па шта оћете, Шешељ је увијек говорио за Аркана да је "климиналац који више пута навлачио чалапу на главу него он на ногу, и да је опљачкао Јању и извезао све тракторе па сад јадни сељаци ору коњском запрегом. То је изјавио још '97 на митингу у Бијељини, био сам лично присутан, водили ме тата и мама на митинг лол.

VRATILI LAŽNOG ŠEŠELJA!

podmetnuli dvojnika?!

То што Аутобус каже то је тачно. Гледао сам и ја то. Сећам се да он није волео Аркана, и зато га и готивим.

lažni tito
lažni valter
lažni sloba
...
što i šekija da vrate pravog

Autobus jejte gomna i ti šešelj.
Namerno malim slovom

Ахахаха Бохор лууууууд

Mene neko zajebava, čekam Liverpul-Arsenal iz X u 2 za 4 700, 45. minut 1-0, sledeći napad izjednačuje Arsenal 1-1, poluvrijeme X dolazi, u drugom Žiru 1-2, sudija produži 9 minuta, Liverpul dobija crveni u 92. ja reko' evo ga i kurac, 97. minut 2-2, jebem ti krv.

Boxer
Autobus jejte gomna i ti šešelj.
Namerno malim slovom

Јебо те Вељко у пркно опаа!

НЕСУМ НИ ЈА РАДИКАЛ НИКАД БИЈО. САМО ШЕШЕЉЕВАЦ. У ДЕМОКРАТИЈУ И ПАРТИЈАШЕЊЕ НЕ ВЕРУЈЕМ, ЗАТО И НЕ ГЛАСАМ. ЈА САМ ЗА КУЛТ ВОЂЕ, А ШЕШЕЉ ЈЕ ЈЕДИНИ ВОЂА.

Ovo me podseća na anegdotu iz 1990-91. godine, kada su Delije, negde u Slavoniji pošle u Beograd na utakmicu Zvezda-Olimpija, upale u voz iz Ljubljane i prepale jednog mučenog zmajčeka (za novije generacije, navijača Olimpije iz Ljubljane) a on počeo da se brani:
Nisem jaz Slovenec, jaz sem Bosanec!

Kazu mi da sam dosadan kad hocu odabran poster.
Plakatju :(