Prijava

Ахахаха, шта сам дочекао да ме брат Адвокат јебе јавно :). Нека, нека... ТУжићу вас све код Војводе. :(

Ma jok bre Dane, samo me podsetilo ono tvoje "Nesum" na ovo "Nisem jaz" :)

Na zeca svi šilje... Videli da će da padne bajbok, pa se osililo to.
De, bre, ponudi čoveku fraj odbranu, proslavi se ko Toma Fila ili onaj Borović.

То што ти каже Гроф. Послушај једном нас сиротињу. Ионако штрајкујеш :)

Danas rešim da priđem nekoj devojci i shvatim, da zapravo ne znam kako se to radi. Jebeno sam zaboravio.

Данкане, штоно кажу наши стари: на сиротињу и зец дрви патку.

Нека Фендере... Помиријо сам се већ. Облаче, добродошао у клуб. Шта да ти каже брт.

Uapsiće Dankana džunglaška policija, ae, skupljamo da mu kupimo jednoga avokada makar

Хахахаха каква дефиниција! Штета што је моја :(

Oću ja da branim brata Daneta za đabe, samo moram da ga upozorim - samo jwdnom sam branio čoveka u krivičnom predmetu, ćaleta mog kuma i preda je bila "Kriv je..." Al što kažu, kad je džabe, i sirće je slatko.

Hahah, njega si baš za džabe branio

Bem ti telefon, ne mogu da potrefim slova a ne mogu ni da editujem. Dakle, ponovo: Oću ja da branim brata Daneta za đabe, samo moram da ga upozorim - samo jednom sam branio čoveka u krivičnom predmetu, ćaleta mog kuma i presuda je bila "Kriv je..." Al što kažu, kad je džabe, i sirće je slatko.

Jes vala Grofe, mada, kad realno pogledam, dobio je samo novčanu kaznu a da je išao u prekršajni uzeli bi mu i dozvolu i mnogo veći novac. Još me sudija zajebavao pa mu rekao da je takodobro prošao jer je imao odličnog branioca.

Хахахаха, која прича :). Може Авокадо, може... Али бојим се да бих онда издао Војводу који се сам бранио и одбранио. Шта треба? Да ме ти одбраниш, ја одем у Магистрат да се похвалим, а Воја ми каже, ајде мршћи педеру? Не смем то дурадим...

Ma jok, ako te ja budem branio, ima Vojvoda da ti se pokloni do zemlje i da ti kaže "Ti baš imaš muda, ja sam se bar sam branio."

džabe vojvodo
kad ti informer snimi avatar
ide naslov

PLAĆENIK GEJ LOBIJA NAPAO PREMIJERA
heteroseksualna Srbija konsternirana

Све то лепо, али људи не разумеју мој постер. Зашто мора да асоцира на смрт, ако му то није био циљ? Ја АФИРМАТИВНО говорим о свим својим, тј. НАШИМ владарима. Какви су такви су, наши су. Добро, Јожа можда није наш, ал ајд сад... СВАКОГ смо критиковали, СВАКОГ пљували, СВАКОГ јавно и тајно мрзели... Али ипак смо им се дивили, јер су били НАШИ. И кад год би говорили ми смо им аплаудирали, а они несебичном љубављу, скоро очинском, узвраћали МАХАЊЕМ СВОМ народу, јер су нас волели, сви од РЕДА. Зато сам и написао НЕКА ИДЕ РЕДОМ. Јер је махање јако леп господски гест.

Ухапсите ме сад, педери хехе

ЛОЛ имам -1 поруку у инбоксу, какав баг.

Данкан Фергусон · Poruke -1 ·

JEDAN SAJT JE MORAO BITI UBIVEN
lolata