Prijava

ЛОЛ имам -1 поруку у инбоксу, какав баг.

Данкан Фергусон · Poruke -1 ·

To ti je kao ona konjska glava u krevetu (za gledaoce sa jeftinijim kartama, to je scena iz "Kuma")

To ti je kao ona konjska glava u krevetu (za gledaoce sa jeftinijim kartama, to je scena iz "Kuma")

Ili aligator kod Šojića u krevetu.

Ма ово је курчина. Некад би соваким постером срушио интернет. Сад нас више нико не посеќује :(. Нема ни 100 гласова. Узалуд ми труд свирачи... Добар сам трол али немам више кога да наватам да се прими. Тужан сам видите :(. И и даље ми се не свиѓа ова чокалијска тастатура мајку ќу јој јебати и њој и Микрософту који прави телефоне за Македонце. АЛО ГЛУПИ ЗАПАДНИ СВЕТЕ! НИСУ ТО ТИ МАКЕДОНЦИ БРЕЕЕЕ. ФИЛИП И АЛЕКСАНДАР И ТА ГРЧКА ГОВНА. ТО СУ НАША СРПСКА ГОВНА ШТО ЈЕДУ СУСАМ И ХЛЕБ ХЛЕБИЈЕ. ЛЕБЛЕБИЈЕ ЈЕ НЕКАКО НЕПИСМЕНО ЗАР НЕ? КАО ДА КАЖЕМ ФАЛА ИЛИ ЛЕБ. :(

Jebote Dankane menjaj tu sliku, istraumiram se svaki put.

Брте Облаке, мислиш на аватар или на постер? аватар не могу, Драган Савић је мој херој. Једино ако бих нашао неку изазовнију његову онда бих мењао. Па ја сам, брт, познат као човек који је још пре 5 година држао слику Модног Мачка на аватару, сад не знам да ли га ико зна. Али свакако да је он био Драган Савић пре Драгана Савића.

Да поткрепим сликом. Ово сам држао.

http://s1.trosjed.net.hr/trosjed/avatari/240133a_0_tFcwA.jpg

ЗАР НИЈЕ МОЈ ЖИВОТ ОПИСАН У ОВОЈ РЕЧЕНИЦИ НА ДУПЛЕРИЦИ ДЕЦХКО???

Шта знам, курац... И ова би могла на аватар. Шта мислите, рођаци?

http://www.moodiranje.com/wp-content/uploads/10704052_10203429657357061_5857687547153781426_n.jpg

Te zavese su tako aut.

Ма, то је Драганче ставио само да не буље пролазници. Ово је његов салон у Бечу где фризира народ. Он богат ми гоWно.

Cekaj Dankane brate mili, ovaj sa tvog avatara nije fotosop? To stvarno hoda i civotuje po cairima gospodnjim zemlje nam nase?

neka ga danetu avatar, neprocenjivo je kad krene diskusija o vojvodi, a ti vidiš daneta kao da je taj sa avatara...

То што каже брт Козмо.

Људи, па где живите? Лик стварно постоји, и као ганци претпостављам да је плод лепе једне романсе између брата и сестре, па зато тако изгледа. А још је и бисексуалац. Па још и врхунски певач народне музике. Како да ти такав човек не буде херој?

a i ume da se našminka. ja numem ovako ajlajner da stavim, sve mi bude krivo.

Комплетна личност, кажем ти. ДРАГАНЕ ♥♥♥ АЛАВЈУ

То је неки аматер. Ја признајем само једног гејнција:

http://www.youtube.com/watch?v=4HKuSAg4NH8#t=45m56s

ЕДИТ:
Гледати од 45:56, не може линк лепо да се окачи.

Шта знам, курац... И ова би могла на аватар. Шта мислите, рођаци?

Mislimo da ovo okolo ovako belo pre liči na mrtvačnicu nego na frizerski salon.

Добар сам трол али немам више кога да наватам да се прими.

E, to ti je onda znak da je vreme da postaneš još bolji trol. Sve evoluira pa i prosečna pravoslavna prženica, i ona traži neke nove fore, nešto drugo, nešto divlje.

Rešio sam da se iselim na jebeni Novi Zeland. Jebeni sam programer, dobro mi ide (koliko je to moguće u ovoj državi). Ma šta dobro, sad sam zvezda u usponu. Tek će da bude dobro. ALI MI JE PUN KURAC OVE ŠUGAVE DRŽAVE! Mogao sam dosad barem pet puta opušteno otići, ali sam degen koji voli državu Srbiju. E pa države više nema - prelila govna, sad je samo septička jama, a ja više ne mogu da gledam sve ovo. Jebeš ti ovaj život, ja mogu da preživim sasvim lepo (ne brinem o nekim osnovnim stvarima, ali ne mogu baš ni da se bahatim nešto) - ali svi oko mene jedva sastavljaju kraj sa krajem. Ja se osećam bedno. Imam osećaj krivice što je meni bolje. Ne mogu više da smislim ove naše političare, ovu našu državu. Eto. Zbog toga pokrećem lagano papirologiju pa na Novi Zeland. Zašto? Dovoljno je daleko, mada da može, verovatno bih na Mars jebeni otišao.

ne mogu da vjerujem da ćeš da ostaviš rodnu grudu zarad nekih tamo materijalnih vrijednosti