Prijava

Jesi li se bar drogirala? Meni drug jedan sto u americi pricao za neke kapsule, moli se zovu. Kaze mnogo zajebane i dobre.

Mozes i u pvt :), da ne bi posle bilo u kuriru - nova smrtonosna droga u srbiju dosla preko vukajlije :)

reći ću samo jednu stvar - PRELJEPO

Pročitao sam 22 strane teme Dogorelo.

Sreća pa nije bilo više. Jebem li ga ko je lud. Vučić bi reko,kurac Vučič Djindjić bi reko

Pičke uzmite da radite nešto, ne pitaj šta tvoja zemlja može da uradi za tebe ako ti nisi uradio ništa za tvoju zemlju...

ili tako nešto...

pa da l si ti normalan :)

Sta je ovo jel ovo kraj teme dogorelo? Da li se nastavlja ono srpsko malo se busamo nista konkretno i posle se vratimo u svoje kaveze? Hajde da li se plasimo i da anonimono bez ikakvih posledica isteramo nesto?

Vratite Agijaaa!
A i Nata je ok.

Dosta je bilo, ne zajebavaj sad i ti.

Ne zajebavam. Ja sam se ulohovao samo to da kažem.
Agi je mitza, a još mi je draži od kako sam ga upoznao. Iako mi nikad nije ništa odabrao...

Mala Vidra

vjeruj mi, pored onoliko droga, ne treba ti absint :)

Al' nema zamene za kinder jajo!!!

Nisam se nikad jadao nešto ovde ali sad mi tako došlo pa moram makar bio istrolovan. Suština mog problema: totalno se raspadam, moj život nema smisla ni poente. Ženama sam totalno neprivlačan, nisam jebao od marta a poljubio se zadnji put ljetos. Prijatelja i ono malo što sam imao razišlo se, otišlo u beograd, novi sad, ameriku. Mladji brat mi je idiot a smorilo me s kumom da blejim, mislice ljudi da smo pederi. Uglavnom ovo oko ortaka je sporedna stvar, nejebica je ključna stvar. Nisam bio zaljubljen godinama, 4 godine i jače, a nisam se ni iscimao oko neke djevojke (od tad) sve nešto površno i bez osjećanja. Ne znam šta da radim, popušio sam podosta korpi zadnjih godinu dve, od solidnih pički doduše, a ove grobine ne mogu, stvarno nemam želudca za to. Stalno čekam da se neka ok pička zalepi za mene iz nekog razloga ali nikako da to dočekam. Sve sam bliži samoubojstvu.

ckode,nece ti picka doci sama.akos da jebes.moze i to da se desi,al retko.startuj ribe,bole te uvo.ko umije njemu dvije.

Nisam se nikad jadao nešto ovde ali sad mi tako došlo pa moram makar bio istrolovan. Suština mog problema: totalno se raspadam, moj život nema smisla ni poente. Ženama sam totalno neprivlačan, nisam jebao od marta a poljubio se zadnji put ljetos. Prijatelja i ono malo što sam imao razišlo se, otišlo u beograd, novi sad, ameriku. Mladji brat mi je idiot a smorilo me s kumom da blejim, mislice ljudi da smo pederi. Uglavnom ovo oko ortaka je sporedna stvar, nejebica je ključna stvar. Nisam bio zaljubljen godinama, 4 godine i jače, a nisam se ni iscimao oko neke djevojke (od tad) sve nešto površno i bez osjećanja. Ne znam šta da radim, popušio sam podosta korpi zadnjih godinu dve, od solidnih pički doduše, a ove grobine ne mogu, stvarno nemam želudca za to. Stalno čekam da se neka ok pička zalepi za mene iz nekog razloga ali nikako da to dočekam. Sve sam bliži samoubojstvu.

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH
KAD NE UMRIJEH

Ahahahahahahahahhaaha šomi idiukurac ahahahhahahahahah

хахахах а уз све то си избјеглица

to mi je i najveći problem