Prijava

Kad reče američka, kakav je onaj Budweiser, ali iz Češke?

после доста година алкохоличарског искуства, могу да кажем да је пиво за пичке

и генерално ме нервирају људи који се ложе превише на пиво

Pio sam ga (doduse u malim kolicinama) , nije los ali ima specifican ukus, nesto kao da je slatkast. Probaj u svakom slucaju.

пиво је нова ђус-вотка

Milos-88
Vidro, kakva su americka piva?

Komercijalna su sranje. Vodenasta, i više podsećaju na slaboalkoholne sokiće nego na pivo. Tačnije, previše su razvodnjena. Kraft piva iz Amerike jebu. Kraft pivare su male pivare koje prave piva sa jako kvalitetnim sirovinama i prave ih kako valja. Tako da eto ti odgovor.

Makaronac
Kad reče američka, kakav je onaj Budweiser, ali iz Češke?

Dobar. Bolji od "američkog".

Ne vole žene džabe momke koji piju rakiju.

Milos-88
Vidro, kakva su americka piva?

nešto najbolje ikad. naravno, ne ova komercijalna sranja, tipa budweiser, miller i corrs, to je jeftinije nego naše apatinsko i otprilike kvalitet jelena.
al ono, ja sam tamo otprilike pila samo kvalitetne stvari, nevera šta je sve ta kalifornija iznjedrila po pitanju alkohola :)
posebno mi se sviđa što ogroman procenat "pabova" i "pivnica" (ne znam kako da ih nazovem) ima po nekoliko vrsta svog domaćeg piva i obično su takva najbolja

posebno mi se sviđa što ogroman procenat "pabova" i "pivnica" (ne znam kako da ih nazovem) ima po nekoliko vrsta svog domaćeg piva i obično su takva najbolja

Ameri imaju jako dugu tradiciju mini pivara, craft pivara. I sa te strane jebu. Craft piva su im odlična. Za razliku od komercijalnih koja su teško govno.
E sada, Budweiser je iz Češke, a ne iz Amerike. Pravi Budweiser je mnogo bolji od onog što ga prave Ameri.

реме, јеси ли био по америкама?

после доста година алкохоличарског искуства, могу да кажем да је пиво за пичке

и генерално ме нервирају људи који се ложе превише на пиво

Samo radza, najbolje vata, ne naduva, ne ides da pisas. Ali gde nije proverena radza, pivo je sledeci izbor (jedno vreme sam vodku pio ko vodu al mi dosadilo). Takodje u najboljim danima nisam mogao da se napijem od piva, pijem do ujutru u 7 i nista, mogu jos. I sad mogu da pijem mnogo al me jebe sto sam smrsao skoro 30kg (ispod 100 sam posle mnogo godina) pa me ipak brze vata nego pre.

милоше ти си прави човек

сере ми се од познаваоца вина што се ложе на звонка богдана, али ми се више сере од ових

Ja posle duzeg pivsko-spricerskog staza presao na votku. Al' ne tr00 vec sa limunom i hledom k'o najgori pederko. A jebaga omatorilo se, ne mogu vise ni da podnosim mamurluk kao nekada.

дуго сам пио само вотку (neat) у клабингу, славама и осталим манифестацијама, онда сам се негде у другој години средње тако отрово вотком да ни сад не могу да је помиришем

Pravi Budweiser je mnogo bolji od onog što ga prave Ameri.

evo govno mi kreće, usraću se od ovakvih seronja što su probali sva piva na svetu pa su kompetentni da govore

hahahaha, srbija. "dačete mi baltic votku, neat"

maestro, pa čekaj, ko onda treba da govori, ti, koji nisi vidio dalje od jelena kad te tata ponudi na slavi?

A ne te destilate. Rokam samo Stolicnaju i taj rang. Od Baltika sam se jednom otrovao u srednjoj i nikada vise nisam ni liznuo.