Prijava

Маркo
дуго сам пио само вотку (neat) у клабингу, славама и осталим манифестацијама, онда сам се негде у другој години средње тако отрово вотком да ни сад не могу да је помиришем

ja od pelinkovca, zamalo umro ali stvarno. Doduse to su bili poceci i pio sam ga na ex iz case pd dva deci i od tada ga nisam pio al mislim da bih mozda i mogao sad da probijem tu barijeru, mada necu. A imao bi merak da pijem sa par ljudi odavde, ko zna mozda i bude to.

Izvini vidro što nisam probao sva piva ponaosob u americi i zemljama porekla i srbiji pa mi je zajecarsko omiljeno

Ja volim da pijem najviše u društvu dobrih pički.

pa pusti onda da ljudi koji su probali pričaju :)

Ja volim da pijem najviše u društvu dobrih pički.

A ja na svojoj slavi. Ipak je ona češće nego ova situacija.

Aj kako reme zna da je bolje to pivo u ceskoj nego u americi? Sta kao pio ga je i vamo i tamo?

................................................
ja ne mogu

Slovaci imaju dobar vops. Zove se "Zlatni Bazant" tacnije Zlaty Bazant i jedno je od onih "sacekusa" piva sto pijes i pijes, nije ti nista i odjednom si lud i brljiv.

slovaci i poljaci kidaju sa pivima. posebno mikropivare

ја готивим швепс

U da. U Kosicama sam rokao neko lokalno u jednoj pivnici gde prave to svoje. Jebe i oca i majku i svu blizu rodbinu.

Ok, da nakratko prizemljim priču: BEKS' ovaj domaći nije ni za šta, 4-pack sam kupio, loš je prilično, ko aromatizovana jaka kisela.
Dok Carlsberg neki nesrpski je na akciji u Interexu i dobar je načisto, mislim ne kao iz deda-Marekove mikropivare, da se razumemo, ali ono.

Чекај јебему, ово са Будвајзером ме увијек збуњивало. Знам да има чешко и америчко, да је чешко оригинал, знао сам ту причу цијелу... Али ја сам у Чешкој пио и Будвајзер и Будвајзер Будвар, добро се сјећам. Па јел тај Будвајзер на коме не пише Будвар у ствари америчко?

ja mislim da je brend prodat amerima ili tako nešto

кравља осока > пиво

Аутобус

Чекај јебему, ово са Будвајзером ме увијек збуњивало. Знам да има чешко и америчко, да је чешко оригинал, знао сам ту причу цијелу... Али ја сам у Чешкој пио и Будвајзер и Будвајзер Будвар, добро се сјећам. Па јел тај Будвајзер на коме не пише Будвар у ствари америчко?

Budvar je ceski.

Ишмих

ja mislim da je brend prodat amerima ili tako nešto

Nije, vec je neki lik koji je zbrisao preko bare poceo da proizvodi u Americi pod tim imenom, a Cesi posle bili pod Rusima, pa nije bio problem. E sada jeste i u toku je spor. U Americi mozes da kupis Czechvar, to je ceski Badvajzer. U zemljama EU americki se prodaje kao Bud, a ceski pod pravim imenom Budweiser Budvar. U Evropi nemas americki Budweiser pod tim imenom.

imam šuljeve u obliku kosova već 2 godine, kako da ih oteram u nezavisnost?

хахахахахах јој