Prijava

pseto88

Bata sale postajes vidra brt

Brate ja sam bosanceros sa dna kace, raseljen silom prilika. Romanijski gen u tebi nikada ne umire :D

Nisam mislio na medjedstinu nego na jadanje non-stop si ovde

Ili samo bas kad ja gledam

Uglavnom se svadjam, slabo se jadam. A sta da radim, ovamo moji voljeni botovi rokaju testove, dok cekam rezultate smrdim ovde, neam pametnijeg posla

Idi mi plusiraj definicije brt. I uprati me da stignem Straju. Hvala unapred

Evo upratio sam te, ali plusiram samo ono sto mi se svidja. Nisam vise u ful bot modu.

bata sale iz vasih postova se moze opaziti da ste neko opasno mudo, cak mozda i neka javna licnost...vidim poznajete dzenan

Hvala Sale. Pozdrav tebi i tvojima u tuđini.

SALE, PUSTI GA, TO JE KOMPLIMENT

Javna licnost nisam, to mi je prednost kada blejim sa javnim licnostima, svasta mi pricaju bez straha da ce izic u javnost Blica i Kurira.

Pozdrav Bohore ziv bijo.

samo sam primetijo ne zameri sta

A primetijo sam ti i komentare na tarzaniji i tamo se svadjas

Vidro nadaj se

Au sto tamo volim da se svadjam to je cudo jedno. Vazda se nadje neki kurcev filozof, a te najvise volim da prcam.

Vidro ne znam da l neki član ovde u meni stvara pomešana osećanja kao ti.
Nekad te premnogo volim, što si smotana, što voliš što si bosanka, što imaš tako ljepe drugarice itd a nekad mi dođe da te uhvatim za kike koje zamišljam da imaš i da te olupam o beton da pukneš ko lubenica.

što, brate?
jer sam banovala tilma?

Ma koji Tilmo.
Ne znam anhele, možda je do mene jbg

malko mi je teško sad, da te ne lažem.

Nema šta da ti bude, guraj samo ti po svom ja ću nekako ovo ružno da suzbijam u sebi i nastojaću da te samo volim :*

hvala ti na tome, cijenim stvarno....
:*

ništa, sonja ide bohoru.