Prijava

krenem da obrišem slinu o sto i zalepe mi se 3 malo starije sline na ruku :(((

Moje ćerkice rastavile usisivač da ga poprave. Čast sastavljanja i čišćenja kuće pripada meni :-(

Imam odličnog druga. Dobar je ko lebac iako je krimos, ne radi ovde samo preko.

Spandjao se sa nekom ribom tu iz kraja. Problem je što je mala klasična sponzoruša, ima još par nekih tipova koji je voze i razvoze, a on slepac to ne vidi. Radila kod mene neko vreme, čuješ radila, češala picu i svako malo kukala za lovu.

Par puta od toga što je on kao s njom sedeli pili kafu, sedimo vrlo često, al par puta se povela tema o njoj, kad smo sami obično...sad ja vidim da se on zablentao al dodje mi da mu kažem 'teraj bre budalu od sebe' al mi glupo...a glupo mi i da slušam te priče niko ko ona...jebem li ga, ne znam šta je pametno...

stara priča i verovatno je bio još neko u sličnoj situaciji al eto da kažem nekom...ne mogu u društvu, vidim svi se prave ludi pa ajd i ja...najcrnje što sam ih ja upoznao al mislio otrešće to par puta i ćao zdravo...

ne možeš tako da sudiš, ne znaš ti šta ona radi i kako i koliko je njemu dobra. pusti čoveka....

to si trebao odmah da mu kažeš, a ne da pustiš da mu u srce uđe ta žena prokletaaa
sad je kasno za sveee

Jeste...al ovo je selo i sve se zna...koji se kurac voza sa kurtom i murtom...a od tih kurti i murti bar jedan je sponzoriše, to provereno znam...

al možda je očinski pomaže...

pa nije svako zatucan da mu smeta još neki sa strane, srce...a to " niko kao ona" sve govori...

Makaronac, verovatno...al nekako nisam bio u toku, svo vreme je bila zajebancija i sad odjednom ozbiljna priča...

Kosmo, verovatno...al liči mi da je mlogo ozbiljan...maltene da se ženi...

možda ni tad neće da mu smeta...

pa i treba da je ženi, ta što je isterala svoje najbolja domaćica bude....

Kad je čovek konj, džaba tu išta objašnjavati. Još će se i nadrkati na tebe ako mu šta kažeš. Pusti ga da ga život izjebe, shvatiće sve retroaktivno i sa kamatama.

u bre, al ste negativni... možda neće ništa da mu fali...

Verovatno neće ništa da mu fali..

al svaki put se grizem za jezik da ga ne pitam 'tebra jel počela da ti kuka za lovu'...mada ima, lepo mu idu poslovi...

Неће ништа да му фали до тренутка када схвати да је са курвештијом, а онда ће љуто да је шутира у стомак а можда и убије.

lepo njemu, lepo njoj. ja takav odnos pozdravljam.

Šomi jebote i ja sam to pomislio, majke mi...jebote,dobar je al ipak krimos, naći će je negde pored jarka...

nek ide u pičku materinu..nemam pojma..

Nije ona kurva, samo je zbunjena i tužna, nije se još pronašla i nemojte je osuđivati lolo

Sve više tih zbunjenih i tužnih...

grešna ti duša, srce, što ih upozna.