Prijava

mrljo, starija ćera kod babe i dede za vikend, juče zvala da me podseti da joj se jede baklava :)

Ako si dobro zalio, taman da navratim do srbije, pokupim od Kosme raso, i od tebe malo da se povrati šećer jedan rombić baklave

bujrum, ponesi porciju ćevapa, platiću ti kad stigneš :)

Sarajevski ili banjalučki? Ja preferiram banjalučke, al aj kad se gotivimo da to bude kako treba

Sad mi pade na pamet a ne mogu da tražim poznajem lika koji...
Znam lika, bio samnom u vosjsci iz Ns je Nemanja Aleksendrić kome je pička doslovno došla glave.
Jebo ribu u dupe pa u pičku pa opet u dupe pa u pičku. Kapiram da se nije klistirala i to, jedva su živi ostali. Navukli neke zaraze i neka oboljenja koja svetu nisu bila poznata do tada. Mada devojka ova ej teže prošla jbg.

Jebo ribu u dupe pa u pičku pa opet u dupe pa u pičku.

e jebiga, da je obrnuto, sve bi bilo ok

Banjalučki dabome, sarajevski jedem samo kad sam tamo, raskvasi se u putu. Ako bude sreće možda negde krajem maja i navratim.

sto mu nije pusila u smenama?

Ja sam neđe na forumu pročitao da se opekotine saniraju ako ih poliješ uljem i onda po ulju pospeš so (verovatno tuzlansku lolo). Da stvar bude gora probao sam lično i deluje.

Šta normalno podobijali neke lepre jedva se izlečili. Devojka ova išla po doktorima fazon ceo njegov vojni rok a ovo bilo 5 dana posle zakletve npr

To sam i uradio elek, inače bi sad kuckao jedanaestim prstom.

Banjalučki dabome, sarajevski jedem samo kad sam tamo, raskvasi se u putu.

vi onaj banjalučki incest i dalje zovete ćevapima
svašta

au Direktore, ne znaš šta si sad rekao...

dal ste normalni
ja mislio da je mit da postoji neko ozbiljan ko može da uporedi sarajevski i ono

mrljo, meni banjalučki. ploškice mmm

Vidi se da nisi rastao u Srpskoj :)

nikad od vas pravih ćevap aga dok ne odete na Ćabu
http://i.imgur.com/bmX70PG.jpg

a možete i iz sarajevske Meke u tuzlansku Medinu
http://i.imgur.com/XSti1RH.jpg

jeo sam ih na Baš-čaršiji prstima iz limenog tanjira sa ručno kovane sofre, sve džabe kad ih u autobusu kod Višegrada raspakujem, a oni se razđozlali po papiru, a luk kuvan...

ne bogohuli brus

ne znam, valjda je to gde si rasto, šta si jeo...
koju muziku slušo ;)

Đe bolan ono može da se poredi kad u lepini 4 one table, lepina natopljena a oni vrući pa otkidaš jedan po jedan komad, izgoraše jagodice, a nemožeš dočekati, malo lizneš prste malo pirkaš pa onda još svjež luk... Banjalučki je bolji