Prijava

ne podnosim mješanje nikako, satram me mamurluk kad pomiješam, pa makar i dvije vrste ppiva, za ostalo da ne govorim

jebote, koliko je smiješna riječ "tinktura"
oplakah

Alo majmunko, ovo je tema o izjadanju.

јуче ме уништила једна риба, не буквално али оно, доживео сам неку врсту суровог просветљења и
С П О З Н А Ј Е
П
О
З
Н
А
Ј
Е
видео добру рибу, пришо и смувао је, оно све по пеесу и сад ту причамо и ја је питам нешто у фазону чиме се бавиш у ћивоту, оно студираш, шљакаш итд. и она ми каже да је неко ђото крле годиште тако да још иде у школу.
мени апосолутни втф моменат, дошло је до тога да блејим са 10 година млађом рибом, да су оне постaле пршталице и да најнормалније излазе у клуб, пију и блеје до 4, 5
сећам се само да сам нешто промрљао и наставио да се љубим јер буквално нисам знао шта да кажем смислено у том тренутку, био сам цирке и баш ме некако пресекло

Šomi, nije ona mlađa 10 godina, nego si ti toliko ostario....

и она ми каже да је неко ђото крле годиште тако да још иде у школу.

Verovao ti meni ili ne, ja sam sa školom završio. Ako Bog da za nekih 2 meseca završavam i sa prvom godinom studija.

Poyydrav

Verovao ti meni ili ne, ja sam sa školom završio. Ako Bog da za nekih 2 meseca završavam i sa prvom godinom studija.

Pa to je i reko!

Ako Bog da za nekih 2 meseca završavam i sa prvom godinom studija.

Nemoj 'Ako bog da', sam se potrudi. Bog je zauzet čojek i ima puno pametnijh poslova od pomaganja studentima.

малопре сам морао да оперем јаја леденом водом, одавно гори осећај нисам имао

ево фенирам их сад можда и не останем стерилан, мада и није штета

1. Zašto si ih prao hladnom vodom?
2. Zašto samo jaja, a ne cijelo tijelo?

1. зато што бојлер не ради од уторка
2. зато што су јаја смрдела највише

Ako si prao jaja samo mog'o si ugrejati vode na rešou za toliko neseri.
Još će da ispadne da su ti Kalinićevog gabarita.

нисам имо времена јбг а и незгодно је прати се џезвом

Kalinic mora da unajmi ženu neku da mu to riba i trlja bar sat vremena.