Prijava

Bač, slobodno pod 'ladan tuš. Em dijetalno, em zdravo za srce.

ем сам прелађен крам од васкрса

čini mi se da je bač jebao, čim je on ovako brzinski i bez straha morao da ga pere

To su Bačeva privatna posla. Naš posao nije da znamo razlog, nego da olajavamo i tračamo šta je bio razlog ;-)

не бих имао чиме да јебем, кита ми се скупила ко чварак

а и није много већа иначе

Sklonili mi meze a taman sam se zaukto
resili da nas zbrzaju izgleda

Имам прилику да се ушемим и радим за богаташе али ме толико нервирају са својим снобовским и игнорантским понашањем да имам осјећај да ћу да их све пошаљем у пичку лијепу материну и вратим се мајци уБосну до краја седмице.

прсо сам са живцима а смијао сам се кад се јеахбатцх жалио и питао за бромазепаме

четири маторе кобиле попиле 5 флаша розеа од ручка маму им јебем а ја пијем ледени чај, почео сам да се тресем љебтенејебо

Jesi ti konobar brt?

ја сам тражио бромазепаме зато што нисам могао да спавам

а лекић који ће моје живце да смири још није измишљен

Jebanje brate jebanje

ђиголо

ма није јеботе, електричар и грађевинац иначе сам, радим све живо, е сад радим код ове жене неке послиће и ту станујем и још радим код других у околини ако има посла и имам времена. Е данас ја радио до 1 само јер су јој дошле неке пријатељице на ручак па глупо да ја радим у кући и правим буку и сад у соби чилирам, тј не чилирам него се нервирам. Фора је што код једне те пријатељице иначе добре милфаче има доста посла па треба да будем фин и све. али како да будем фин и да се понашам кад оне пију розе и кревеље се а ја сједим у соби и пијем ледени чај и слушам леб и сол. Мало попричао с овом милфачом о послу а ова што станујем код ње ме малтене пожурује да се вратим у собу, оно погледом

A sto ne odes u kafanu kao covek brt?