Prijava

Si dobila vizu medjede ?

edit : a ok, videh da si dobila... jbg

брт не помажеш ми, иако сам у почетку слично помислио.
ал наравно да нисам хтео да кажем, јер увек је лакше да прво чујеш другу особу па онда наступиш ти, него нпр. у овом случају, да сам то написао (јери то значи нпр. не смарај) и она само потврди да је то хтела да каже. жене су такве, лакше им је кад нису сигурне да само потврде то што си ти реко а да им одговара него да саме изнесу шта и како, мада то је тако и са људима. зато треба увек прво саслушати а онда на крају поентирати.

овако ће се сад она појавити и ставити на "veselo(boli me picka ne smaraj" +1 и онда јбг :(((

Brt jbg bio sam na tvojoj strani cimao lobirao pomagao ubedjivao ali sta sad sta je tu je istorija ostaje uskracena za jednu veliku ljubav pogledajmo istini u oci zavrsili ste pre nego sto ste i poceli

Jednom prilikom sam obećao Šomiju da ću Vidri reći neku lepu reč za njega. Pošto nemam lepe reči (ne za Šomija, nego generalno), ovim putem otvaram tročasovni konkurs za lepu reč koji ću zatvoriti tačno u ponoć, kada ću i objaviti rečenicu u kojoj će biti lepa reč u istoj sa Šomijem.

Krenuću ja, meni je jedna od najlepših reči - vrli.

хвала брт али никад нећу одустати, нисам јебени квитер
(пошто ми ништа боље од ове песме не пада на памет, ако има нека боља песма о овој теми онда та)
https://www.youtube.com/watch?v=yWzlTbVYbvE
свиђа ми се идеја агилни! мада сам мишљења да ће ово искористити на негативан начин чекаоничари, дауновци и остали непријатељи

Nijeznih jagodica.

Moja lepa reč za Šomija je: gumb.

Za sada:

vrli
niježnih jagodica
gumb

Ako se nijedna reč ne ponovi, bubanj će odlučiti, a možda će i sve reči stati u jednu rečenicu, videćemo. Presrećan sam zbog sjajnog odziva.

šomi23, dugujem ti ban, ako se sječaš.

Ban. Je l' to reč koja ulazi u konkurenciju?

Lijepa riječ mi je katerpilar!

neznam šta je u planovima saše popovića i ekipe ali me preterano i ne zanima al odma da mu rečem da će napraviti veliku grešku ako neinvestira ovde vukin forum je budućnost tema moram da se izjadam. ja da imama pare sig bi ovde prvo investirao i napravio bi jedan mali odašiljač za region da se snima ova tema preko ekran kamere

Predlažem riječ blagoglagoljivi!

ajmo agi daj brojeve da glasamo što s e mene tiče zna se pobednik al ipak ću glasati
daj br i za dijasporu odma

i na kom se kanalu emituje ovo
da znam ako mi nestane neta jebe me antenica tplinkova