Prijava

Ja se ne bih uopšte uzbuđivao kad bi me neka devojka koja sluša Sinana i Jašara i fura neke haljinice i štiklice i pičke materine obrisala na fejsu. Normalno da bi me smatrala nižom vrstom, a ne bih ni ja nju smatrao višom. U stvari, ne bi ni mogla da me obriše, jer ne bih primio njeno prijateljstvo, a dodavao je ne bih. Čemu onda takva drama... Lovi u svom ekosistemu, jbg, ni delfini ne izlaze da love antilope.

вратила се јебаћу

Jesi završio posao? #oneminuteman

хаха какав минут реко сам да ћу је јебати 12 секунди више не могу јебига

Uh, izvini, Bač. Pošto si odgovorio 2 minute nakon mog posta, onda je 2 minute man....

Gledaj The Last Man On Earth ako ćeš da vidiš kako se muvaju ribe. Bez zajebancije, takvi likovi uvijek vodaju neke dobre zgodne i fufičaste. Vole đevojke seljake i kad im se poklanja previše pažnje. Isfoliranost uglavnom.

dugo ti je i trajao...

Joj Stize a dobar je bijo falilo mu jedno nogaro malo se klimo al dobar bijo jelde?

Maršal je i mrtav dobar!

Marshall, Vox, Peavey, Hughes & Kettner su uvijek bila odlična pojačala.

nele karajlic je pricao da je bilo malo frke 80 i neke kada mu je geknulo pojacalo na koncertu,a on rekao:"jebi ga,crko marsal".

моје ране су невидљиве, те су ране увек најгоре, добар ми је живот ал нисам ја
:(((

Pretuyno. Spavaj angele, sutra ce sve biti u redu.

као лутку су ме имале, као лутку су ме гледале, а ја са луткама никад нисам заспао :/ :(

Sanitarni čvor

nele karajlic je pricao da je bilo malo frke 80 i neke kada mu je geknulo pojacalo na koncertu,a on rekao:"jebi ga,crko marsal".

I jes' Stig citirao Neleta, jer kad je postavio sliku bila godisnjica.

Ljudi su isli u kolonama nikom nije smet'o vjetar sto je dun'o...

Ne samo da je imao problema nego umalo i on da gekne sa Maršalom zajedno :)

A nije mu riknulo pojačalo nego je iskoristio priliku da bude Kesić pre Kesića, mi njuprimitivci smo tih dana bili jako veseli, jes' da sam ja bio sasma mali, nisam znao zašto neki plaču :)

jedem od pola 8 ujutru.

Od kad je to za jadanje Vidro?