Prijava

al se čudno osećam, pikao bih dote, ali umoran sam, spava mi se ali neću da spavam jer me smara da spavam nego bih pikao dote ali sam umoran

стид ме колико сам са дваес година слаб и нејак, данас на баскету сам глумио куглицу за флипер у рекету

Slabljenje tek počinje Titanijume... Osim ako rekreativno ne počneš da se baviš trčanjem, vožnjom bicikla, čučnjevima, sklekovima i sličnim, samo ne teretanom, nešto mi je odvratna.
Radiš li i kojim poslom?

Radiš li i kojim poslom?

Студирањем, ако се то важи - а не важи, јер доста њих све успије да искомбинује. Ја нијесам уопште љубитељ вјежбања, смара ме опасно, али никад у овако нагрђеном стању нијесам био, мора се нешто урадити по том питању... Послије рокова у јуну и јулу.

imam bubuljice već 2 godine i ne znam više šta da radim da ih skinem. Sve sam probao, jedino još govna po facu nisam mazao.

Moj savet kreni u streljanu, kad vidiš koliko je skupa teretana će ti izgledati džaba lolo

imam bubuljice već 2 godine i ne znam više šta da radim da ih skinem. Sve sam probao, jedino još govna po facu nisam mazao.

Jesi li probao da ideš kod dermatologa? Možda su ti potrebni antibiotici. UZGRED BUDI REČENO, fun fact: stari hilandarski recept protiv bubuljica uključuje lastavičija govna. :)

Ovo sto Valsinar ka'e. Moj buraz isto imao problema, nema sta nije probao i dok nije otisao kod dermatologa nije resio problem.

Ajd malo i kod doktora da se ode kad imas problem da se konsultuje i nauka, a ne da se mazes kantarionom i lastavicijim govnima, meces krst ispod jastuka i vitlas kokoskom iznad glave kako babe preporucuju. :)

možda ne bi bilo loše da smanjiš čokoladu i mast u ishrani, a čuo sam u pubertetu i da sapun nije loš

Nejebice verovatno

vidiš, ima i to logike, nije mi palo na pamet...

Ko bi rekao da ti stvari povezujes sa hranom a ja sa jebanjem haha

Perinho, za bubuljice postoji lijek: Pomiješaj 3 supene kašike meda sa jednom kafenom kašičicom cimeta u prahu i tim namaži akne prije spavanja, a ujutro se umij prvo toplom, pa onda hladnom vodom. Tako radi 2 sedmice, svaki dan. Vjeruj, pali sigurno.

Perinho, za bubuljice postoji lijek: Pomiješaj 3 supene kašike meda sa jednom kafenom kašičicom cimeta u prahu i tim namaži akne prije spavanja, a ujutro se umij prvo toplom, pa onda hladnom vodom. Tako radi 2 sedmice, svaki dan. Vjeruj, pali sigurno.

ovo mi lici na nesto sto preporucuje milan tarot

namazi domali prst na levoj ruci medom, posoli cimetom, otpevaj mu uspavanku, pa nakon sto izbrojis do 100 gurni u dupe i za mesec dana od tad ces upoznati ljubav svog zivota.

Celte, ovo je recept koji je meni pomogao da se trajno riješim čiba u mladosti, te ga stoga navodim. Hvala.

Jesi se i ozenio?