Prijava

Dionysio
jebo te više ta komplet lepinja
lolo +233020302

донећу вам на гроб

заједнички ваш, са кречом и необележен

Hahahaha, Bač strijelja neprijatelje rano u zoru, za primjer ostalima i pakuje u neobznačene grobove

Pseto mi sinoć slao slike Bečmenki da mi udara čežnju šta sam propustio. :'o(

OJ DOKTORE DOKTORE
POPRAVI ME MAJSTORE
TUŽAN MI JE SVAKI DAN
JER JA NISAM NORMALAN

Bohore, nemoj nenormalan biti pls.

u potpisu dr celt
الدكتور سلت

Hahaha to je to
Bravo

Saznao sam da me je devojka prevarila dan nakon što me je mazila, šaputala, govorila kako sam nešto najbolje što joj se dogodilo i kako ne zna šta bi radila bez mene. Pritom oboje imamo po 25, dosta dugo se znamo, i iskreno, mada zvuči kliše, mislio sam da je ona prava... Pišem ovo i osećam se kao da sam u drugoj dimenziji - Ne osećam toliko tugu, više neku zbunjenost, želudac mi je u grlu, slabost u rukama, ne spava mi se a radim ujutru... Mada verujem da je sve to uvod u tešku depresiju... Njoj nisam ni rekao da sam saznao (izvor je 100% tačan) i prosto ne znam kako ću da joj izgovorim to a da ne zaplačem kao najveća p**a i ispadnem još veći jadnik. Sad bih je budio ali neću, ostaviću za oči u oči sutradan... Jako boli čekanje i mislim da će ovo biti najduža noć u mom životu, tako želim sve da joj kažem... Još mi oko 00:00h šalje poruku "Laku noć živote moj". Ko zna koliko dugo pravi idiota od mene, možda se zajedno i smeju... Morao sam sa vama da podelim ovo, hvala :(

Ostavi je i zaboravi, meni se ama bas isto desilo prije 2 mjeseca. Toliko se kleo da me voli da je sad u vezi sa tom kurvicon. Samo glavu gore i ne pokazuj da te boli ili svoju slabost...jer ima bolja!

Kako te nije sramota? Čak iako troluješ treba da te bude sramota jer si u stanju da smisliš ovakav nivo patetike. Dozovi se, umij i popij jedan čaj.

Da je bar on smislio. Proguglah tekst i maznuo ga maestro sa ispovesti.

Još bednije. Čavez level bede.

varale ga mnoge,a on se u tamnicu zivota zatvar'o.

hahahahahahahah deste braćo. Ne daj bože nikom ovo da se desi

Tuga ga osvojila, a vi tako. Maestro, ne daj se. Živ bio, mrtav skakao ;-)

hahahahahahahahahahah

ne mogu da izdrzim bez njenih ochiju,bebo,vrati se :(

Da se meni ovo desi, priznajem da ni sam nisam siguran kako bih reagovao.
Verovatno bih 90% vremena bio u fazonu haha kurva ko je jebe, idem sad da budem emotivno nedostupan drugim pičkama i da ih jebem onako neobavezno, da ih tretiram ko stoku što kaže Nikola Kojo.
A ostalih 10% vremena bih plakao kao pičkica, bebo vrati se, kako si mogla to da mi uradis :'(((((